Zakreślacze reklamowe z nadrukiem. Opinie.

Reklama upominkowa to sprawdzony sposób przekazywania treści służących budowie wizerunku marki, produktu, firmy. Aby podnieść jej skuteczność warto zadbać o funkcjonalność gadżetu z nadrukiem . Zasada jest prosta: im częściej użytkownik po niego sięgnie, tym skuteczniej dotrze do jego przekaz reklamowy. Do takich przedmiotów z całą pewnością można zaliczyć zakreślacze reklamowe.

Grupa docelowa.

Użytkownicy zakreślaczy to najczęściej ludzie młodzi – dzieci, studenci, osoby aktywne zawodowo, czyli każdy, kto często czyta zadrukowane kartki papieru. Każdorazowe sięgnięcie po zakreślacz, aby zaznaczyć fragment tekstu do zapamiętania albo do korekty, łączy się z zauważeniem logotypu umieszczonego na gadżecie.

Podręczny przypominacz.

Zakreślacze reklamowe są z reguły niewielkie – mają kształt i wielkość kredki lub flamastra. Nie zajmują dużo miejsca na biurku czy w tornistrze. Mogą mieć spłaszczoną powierzchnię boczną, co daje dodatkowe miejsce na treści reklamowe. Zakreślaczom uroku dodają różne kolory zwykłe lub neonowe, świecenie w ciemności, zapachowe tusze oraz ciekawe faktury obudowy. Zawsze pod ręką, niezbędne i niezawodne – tak jak firma lub produkt, który reklamują.

Jeśli na rynku pojawia się zupełnie nowy produkt, to pierwszą rzeczą, jaką my, konsumenci, zauważamy, są reklamy tego produktu we wszystkich możliwych środkach masowego przekazu – w telewizji, radiu, internecie, czy gazetach. Już w pierwszym dniu, kiedy ta reklama jest prezentowana, nie jest to oczywiście zabieg jednorazowy, bo przecież jeśli jeden blok reklamowy trwa kilka minut, ta sama, zupełnie nowa reklama jest powtarzana po kilka razy. Ma to na celu, aby konsument zainteresował się reklamowanym produktem na tyle, aby już następnego dnia szukał reklamowanego artykułu na sklepowej półce. Bo dobra reklama jest przecież dźwignią handlu. Gdy zainteresujemy się czymś na tyle, że chcemy to mieć, chcemy jak najszybciej dokonać zakupu tego produktu. Mimo tego, iż szukamy go w sklepie na półce, to podczas pierwszej próby zakupu może nas spotkać rozczarowanie, bo gdy jest to zupełnie nowy produkt, to zazwyczaj musi minąć kilka, a nawet kilkanaście dni, aby interesujący nas zakup pojawił się w regularnej sprzedaży. Po sukcesie pierwotnej wersji produktu, oferta jest rozszerzana o nowe smaki znanego już nam produktu, a także do opakowań dołączane są różne ciekawe gadżety reklamowe, jakimi mogą być zakreślacze reklamowe z nadrukiem, czyli modne gadżety. Moda na zakup takich gadżetów jest znana wśród dzieci. Kiedy zobaczą one bowiem znany im produkt, chcą kupić go ponownie tylko dlatego, że do opakowania dołączany jest wspomniany już gadżet. Na jednym jednak takim produkcie się nie kończy, gdyż taka kolekcja liczy kilka, a nawet kilkanaście takich gadżetów. Chcąc mieć je wszystkie, trzeba zrobić zakupy kilka razy i prawdę mówiąc mało którzy rodzice ulegają takiej modzie. Ale i na to jest sposób, bo przecież w dobie dzisiejszego rozwoju technologicznego wszystko można kupić przez internet i takie produkty również są dostępne na internetowych platformach handlowych. Kiedy chcemy coś mieć, nie zniechęcają nas do tego nawet spore koszty przesyłki, jakie trzeba ponieść w związku z chęcią zakupu takiego gadżetu. Ale skoro jest to dostępne, a my chcemy to mieć, to dlaczego mamy z tego nie skorzystać?