Wypoczynek w luksusowych warunkach

Wyjątkowym miastem w Polsce jest Szczecin. To miasto leżące w województwie zachodniopomorskim od lat cieszy się zainteresowaniem przedsiębiorców i turystów. Szczecin jest miastem bardzo pięknym i prężnie się rozwijającym. Jest w nim wiele do zwiedzenia i można tu miło spędzić czas. Wielu biznesmenów prowadzi tu swoje biznesy, nawiązuje relacje biznesowe. Każdy kto chce tu spędzić kilka dni niezależnie od tego czy w celach biznesowych czy innych, musi znaleźć odpowiednie noclegi. Ciekawą propozycję w tej kwestii ma Willa Staffa.

Apartamenty Szczecin wynajem

Poszukiwania eleganckich szczecińskich apartamentów, warto rozpocząć od zachodniej dzielnicy miasta Pogodno. W tej dzielnicy można znaleźć wiele eleganckich i gustownie urządzonych apartamentów, każdy z nich spełni oczekiwania klientów. Willa Staffa leży w najspokojniejszej części tej dzielnicy, wokół jest mnóstwo zieleni, nie ma tu dużego ruchu. Jest to więc doskonała lokalizacja do tego by w spokoju wypocząć czy też prowadzić rozmowy biznesowe bez świadków. Willa Staffa oferuje noclegi w luksusowych apartamentach oraz wynajem powierzchni biurowych. Oferta jest skierowana do osób szukających noclegów i powierzchni biurowych na krótki okres czasu, weekend – ewentualnie kilka dni. Rezerwacji można dokonać poprzez stronę internetową.

Najlepsze apartamenty do wynajęcia Szczecin

Jeśli zależy nam na spokojnym wypoczynku z dala od hałaśliwego miasta, to dzielnica Pogodno i Willa Staffa z pewnością spełni nasze oczekiwania. Wszystkie apartamenty spełniają światowe standardy noclegowe. Pokoje są urządzone w sposób elegancki, stylowy i modny, można w nich znaleźć elementy wystroju glamour i nowoczesnego, dzięki temu pobyt w nich jest czystą przyjemnością. Poza tym wnętrza są schludne, czyste i zadbane, meble są eleganckie i wygodne a sprzęty w pełni sprawne. Pokoje są wyposażone w niezbędne elementy, które zapewnią komfort gościom Willi.

Wynajem apartamentów Szczecin dla klientów biznesowych

Willa Staffa poza eleganckimi apartamentami, ma także w swojej ofercie praktyczne i bardzo przestronne powierzchnie biurowe na wynajem. Można je wynająć na kilka dni albo na dłuższy okres czasu, w zależności od potrzeb. Powierzchnie te mogą być wynajęte w różnych celach, w celu organizacji spotkania biznesowego, rozmowy o pracę, konferencji itp. Niedaleko obiektu znajduje się główna droga w dzielnicy a mianowicie ulica Adama Mickiewicza. Nieopodal są także przystanki tramwajowe i autobusowe, ułatwiające kontakt z centrum Szczecina.