Stroiki bożonarodzeniowe i wianki świąteczne

Szukając pomysłów na prezenty związane z Bożym Narodzeniem warto wykorzystać okolicznościowe stroiki i wianki do zbudowania bądź pogłębienia relacji z klientami. Nasza oferta świąteczna skupia się głównie na prezentach, okazyjnych gadżetach czy też dekoracjach, wśród których chętnie kupowane są np. stroiki bożonarodzeniowe i wianki świąteczne dla klientów.

Można je wykorzystać chociażby do ozdobienia drzwi, bądź recepcji w biurze. Wianki świąteczne dla firm stanowią miły gest i są bezpośrednim sposobem na przekazanie informacji promocyjnych. Łatwo załączyć do nich wizytówkę, bądź w życzenia wpleść logo i nazwę firmy. Niezobowiązująca metoda pozwala utrwalić kontakty i zareklamować swoje usługi. Jakość wykonania wianków jest bardzo wysoka, a kompozycje modne i doceniane przez znawców. Stroiki bożonarodzeniowe będą pięknie prezentowały się na biurku, szafce czy stylowo powieszone na drzwiach – jest to staropolski zwyczaj, który wraca i przyjmuje się obecnie całkiem dobrze. Wianki na Święta dla kontrahentów i partnerów powinny być nabyte z wyprzedzeniem, żeby zdążyły dojść na czas i mogły posłużyć jako dekoracja (dobrze jest udekorować firmę najpóźniej na początku grudnia).

Dekoracje świąteczne

Udekorowanie domu czy firmy stroikami świątecznymi i wiankami bożonarodzeniowymi jest bardzo proste, jednak aby ułatwić Ci to zadanie jeszcze bardziej prezentujemy kilka sposobów na łatwe dekoracje świąteczne.

1. Pudełko na prezent Tak! Użyj pudełek na prezent aby stworzyć atrakcyjną dekorację w klimacie świąt. Dlaczego nie skorzystać z nieużywanych pudełek upominkowych i użyć ich jako części dekoracji? Pudełka upominkowe to doskonały sposób na nadanie ciekawego akcentu. Możesz ułożyć z nich stos, rozłożyć tak aby tworzyły przyjemną wizualnie kompozycję – nic prostszego.

2. Małe choinki Małe drzewka to wspaniały ozdobny element, który możesz dodać do innych świątecznych dekoracji, które już posiadasz. Małe choinki, są piękne, zabawne i eleganckie. Dostępne są w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach – wybierz takie, które najlepiej będzie pasowało do Twojego pomieszczenia.

3. Nie zapomnij o zieleni Zieleń nadaje świeżości każdemu miejscu, to również świetny element dekoracyjny podkreślający świąteczny charakter. Chociaż większości z nas Boże Narodzenie kojarzy się przede wszystkim z odcieniami czerwieni, to zielony jest idealnym dodatkiem do tego koloru. To dominujący kolor dla pewnych świątecznych ozdób, takich jak choinka, stroiki bożonarodzeniowe i wianki świąteczne.

4. Przynieś świece Dodaj do wystroju pomieszczenia świece o wielu różnych rozmiarach, aby wprowadzić nieco różnorodności , możesz również rozważyć dodanie świeczników, aby dodać elegancki charakter. Blask i ciepło, które wnoszą świece, bezpośrednio kojarzy się ze świętami. W ten sposób wprowadzisz do pomieszczenia odrobinę przytulności i urozmaicisz każdy świąteczny stroik.

5. Pełnia świąt Cóż jest bardziej świąteczne niż choinka? Chyba trudno wyobrazić sobie jakiś inny centralny element dekoracji świątecznej. Podobną dekoracją są świąteczne wianki i stroiki bożonarodzeniowe. Mogą być wykorzystane do przyozdobienia stołu lub drzwi wejściowych, sprawiając, że kiedy przekraczamy próg tak udekorowanego pomieszczenia od razu czujemy świąteczną atmosferę.