Darmowe gadżety i fanty na loterie oraz konkursy

Codziennie otrzymujemy prośby z całej Polski o sponsorowanie wielu cennych i niekomercyjnych inicjatyw. Szkoły, komitety rodzicielskie, kluby sportowe i organizacje pozarządowe zwracają się do nas z prośbą o przekazanie niepotrzebnych gadżetów reklamowych na któryś ze szczytnych celów.

Niestety, zwykle jest to niemożliwe z kilku powodów:

  1. Bardzo rzadko zostają nam gadżety reklamowe naszych klientów. Najczęściej sprzedajemy to co zamawiają klienci co do sztuki. Zostają egzemplarze uszkodzone lub reklamowane, które nadają się na śmietnik.
  2. Przekazanie takich upominków wiąże się z opodatkowaniem oraz wykazaniem przychodów przez podmiot odbierający korzyści w postaci upominków.
  3. Nie mamy też – trzeba to otwarcie przyznać – żadnej korzyści ze sponsorowania tego typu inicjatyw ze względu na brak porządnej oferty sponsorskiej podmiotów proszących o wsparcie. Tu rada: zadbajcie o obecność mediów i dużej ilości gości na Waszym wyarzeniu, a sponsorzy szybko się znajdą.

Potrzebne fanty na loterię lub konkurs? Mamy dla Was czystą propozycję: sprzedamy Wam gadżety reklamowe po kosztach – bez naszej marży handlowej. Przefakturujemy je jedynie z rabatem, który otrzymujemy od dostawców za długoletnią współpracę. Będzie istotnie taniej.