Parasole reklamowe są kultowe.

0
1
Parasole reklamowe z nadrukiem logo, Parasole reklamowe z nadrukiem logo, parasole reklamowe, parasole promocyjne, parasole z logo, parasole z nadrukiem
Parasole reklamowe z nadrukiem logo, Parasole reklamowe z nadrukiem logo, parasole reklamowe, parasole promocyjne, parasole z logo, parasole z nadrukiem

Parasole reklamowe to niebywale efektywne narzędzia marketingowe. Nie dość, że budują styl właścicielki (lub właściciela) i są widocznym nośnikiem informacji, to jeszcze chronią przed kapryśną pogodą. Nic dziwnego, że parasole z nadrukiem na stałe wpisały się w budżety reklamowe i są równie chętnie zamawiane, wręczane, jak i przyjmowane przez klientów.

Parasole są pod ręką wtedy, gdy najbardziej potrzebujemy – cóż za wspaniałe skojarzenie dla każdej marki: „Kochany Kliencie, nie bój się deszczu – zadbaliśmy o Ciebie, wręczając Ci parasol”. Jest nie tylko użytecznym, ale też eleganckim dodatkiem lub dizajnerskim bajerem. Parasole to przedmioty, który niosą z sobą historię, dają poczucie bezpieczeństwa i wyróżniają wśród tłumu. Jako gadżety z nadrukiem – są i reklamą, i świetnym prezentem. Synonimem wielofunkcyjności.

Wiemy już, że gadżety reklamowe mogą zaspokajać wiele potrzeb – bez wątpienia parasol firmowy zaspokaja więcej niż jedną. I to w różnych aspektach.  By wiedzieć, czy akurat taki prezent z logo trafi w czuły punkt odbiorcy, trzeba zacząć od podstaw, ponieważ każdy gadżet przywodzi na myśl oczywiste skojarzenia.

Jakie znamy parasole?

Każdy pamięta scenę tańca z parasolem z „Deszczowej piosenki” – nawet, jeśli nie kojarzymy całego filmu, to melodia i taniec w deszczu i kałużach w wykonaniu Gene’a Kelly’ego budzi dobre emocje.

"Deszczowa piosenka" - parasole w akcji.
„Deszczowa piosenka” – parasole w akcji.

Parasol to też znaczący rekwizyt z popularnej amerykańskiej serii „Jak poznałem waszą matkę”. Żółta parasolka to motyw, który przewija się w kontekście tytułowej matki, przyszłej ukochanej głównego bohatera.

Elegancki, męski czarny parasol kojarzy się także z Jamesem Bondem – przypadku tej postaci użyteczny dodatek zawierał w sobie cały zestaw nadprogramowych niespodzianek i w jednej chwili przestawał służyć wyłącznie ochronie przed deszczem, a okazywał się także bronią przed atakami czarnych charakterów. Hmm. Kto powie, że parasole reklamowe to zwykłe gadżety – ten nie wie, jak wielką moc niosą za sobą takie prezenty. Za każdym takim parasolem stoi jakaś historia: różni odbiorcy, mnóstwo sytuacji, rozmaite potrzeby estetyczne, doświadczenie ulewnego deszczu lub ciepłej letniej mżawki.

Jednym z ciekawszych pomysłów dizajnerskich mieli Holendrzy. Wymyślili aerodynamiczne parasole sztormowe, które opierają się uderzeniom wiatru nawet do 120 km/h. Parasole senz mają przy tym intrygujący, futurystyczny kształt i są wykonane z najnowocześniejszych włókien.

Parasole sztormowe senz
Parasole sztormowe senz
Parasole sztormowe senz
Parasole sztormowe senz

Młodzi fani telewizyjnych serii – nawet jeśli nie znają konkretnego motywu z popularnego serialu, docenią żywy kolor gadżetu, ciekawy nadruk, fajny przekaz, w który „opakujemy” prezent. Eleganckie wydanie – czarne lub granatowe, można dodatkowo stylizować lub wzbogacić sugestią, że dodaje pewności nie tylko w czasie deszczu.

Jedno doświadczenie będzie wspólne odbiorcom – opieka i ochrona przed deszczem. Klient będzie miał świadomość, kto go chroni, za każdym razem, gdy rozepnie nad głową parasol z logo. Jeśli więc rola opiekuna pasuje do któregoś z punktów misji firmy – znaleźliśmy idealny gadżet reklamowy. Pamiętajmy też o długofalowym efekcie: ten firmowy upominek będzie „płynął” ulicami przy każdym załamaniu pogody. I to jeszcze długo po tym, kiedy go wręczymy.

Parasole reklamowe z nadrukiem logo
Parasole reklamowe z nadrukiem logo

Podsumujmy:

  • NIewątpliwie parasole reklamowe są praktyczne, a klienci sięgają po nie jak po ochronę. Mają dużą powierzchnię nadruku – co ważne dla każdego komunikatu marketngowego.
  • Z pewnością należy uważać na jakość – niech nas nie skusi podejrzanie niska cena.
  • Parasole mają dużą wartość dodaną – są duże, względnie tanie, widoczne i sprawiają wrażenie wartościowego upominku.
  • Chętnie je otrzymujemy i przechowujemy. Okazji do użycia parasola w ciągu roku jest kilkanaściejest więc to gadżet, który ma długi okres przydatności.

Na koniec tradycyjnie – zaproszenie do współpracy

Od 1998 roku pomagamy klientom wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem, gadżety promocyjne, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować równiez z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70-341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139

e-mail: info@promoshop.pl