Parasole reklamowe z nadrukiem logo firmy

 

Parasole reklamowe to bogata rodzina produktów przeznaczonych do personalizacji – wykonania nadruków reklamowych. Dzięki szerokiej palecie propozycji parasole reklamowe z nadrukiem logo mogą być doskonałym pomysłem na upominek firmowy!

Parasole reklamowe – nie tylko na deszcz.

Najczęściej parasole reklamowe wybierane są jako gadżet służący do ochrony przed deszczem.

Wśród parasolek przeciwdeszczowych do wyboru są:

  • parasole składane
  • parasole z długą rączką
  • parasole sztormowe

Powyższe rodzaje parasoli mogą być wyposażone w systemy automatycznego otwierania po naciśnięciu na przycisk albo mogą być obsługiwane manualnie – ręcznie.

Warto jednak zaznaczyć, że w sprzedaży można znaleźć również szeroką gamę innych modeli, na przykład są to parasole plażowe czy parasole restauracyjne, które stawiane są w ogródkach letnich przed lokalami gastronomicznymi.

W związku z tym producent parasoli reklamowych może zaoferować swoim klientom wiele modeli, które sprawdzą się nie tylko w trakcie dżdżystych dni.

Powyższe typy parasoli mogą być dowolnie spersonalizowane zgodnie z życzeniem klienta – mogą umieścić na nich logo lub inne nadruki na kolorowym tle.

Wysoka jakość – kreuje pozytywny wizerunek
Wszystkie z powyższych typów parasolek dostępne są w różnych wariantach konstrukcyjnych, co wpływa na ich trwałość przy zetknięciu się z różnymi zjawiskami atmosferycznymi – deszczem, wiatrem, gradem, promieniowaniem UV emitowanym przez słońce.

Aby kreować pozytywny wizerunek, warto zdecydować się na takie parasole reklamowe z nadrukiem logo, które będą cechowały się wysoką jakością. Dzięki temu będą one mogły posłużyć na dłużej, a tym samym będą korzystnie wpływały na odbiór firmy, której logo znajduje się na gadżecie.

Dzisiaj praktyczne i stylowe parasole przeciwdeszczowe i parasole plażowe, a także inne typy parasoli reklamowych można zamówić również za pośrednictwem internetu w agencjach specjalizujących się w ich personalizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w agencji Promoshop!