Gadżety reklamowe to potężne narzędzie wywierania wpływu na klientów. Tymczasem wielu marketerów traktuje go jako „nice to have”. Postanowiłem pokazać Wam drzemiący potencjał sprzedażowy gadżetu.
Branża reklamowa chętnie podgląda i warto się inspirować i adoptować do własnych potrzeb dostępne oryginalne pomysły i rozwiązania.

Zdaję sobie sprawę, że zamawianie gadżetów reklamowych bywa dla Was stresujące i wiąże się z posiadaniem pewnej specjalistycznej wiedzy. Każdy gadżet wymaga innej technologii produkcji i druku, a Wy w krótkim czasie musicie opanować choć część tej wiedzy, żeby nie popełnić błedu w zamówieniu. Dlatego tutaj dziale opowiem Wam na jakie pułapki zwrócić uwagę przy zamawianiu gadżetów.

Ilość gadżetów w katalogach jest porażająca, co utrudnia właściwy wybór. Wiem, żę nie masz ani czasu, ani ochoty na wertowanie dziesiątek katalogów w poszukiwaniu najciekawszych giftów, dlatego stworzyłem tę kategorię. Wybralem dla Ciebie rodzynki, kierując się nie tylko gustem, ale i doświadczeniem zdobytym przy realizacji tysięcy zamówień w ciągu ostatnich blisko 20 lat. Oto gadżety reklamowe w moim rankingu

Opinie na temat katalogów z gadżetami reklamowymi, a także targów i imprez – dowiedz się z których naprawdę warto korzystać, co kupować i gdzie bywać. Zanim poświęcisz energię, pieniądze i czas na wycieczkę na targi, albo do dostacwy, przeczytaj bezstronne recenzje najważniejszych uczestników i aktywności w branży gadżetów z nadrukiem.