Notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy

Notes jest przydatnym narzędziem w pracy. W nim możemy zapisać wszystko co chcemy. Czasami możemy zauważyć na okładkach notesów logo firmy. Takie notesy nazywamy reklamowymi.

Notes reklamowy z nadrukiem logo – idealny gadżet.

Notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy są bardzo fajnym gadżetem. Cały czas pod ręką mamy dane adresowe tej firmy, od której dostaliśmy notes. Takie notesy reklamowe pomagają nam w kontaktach biznesowych. Warto również nazwę naszej firmy i dane kontaktowe jej, wydrukować na wszystkich kartkach zawartych w notesie. Ponieważ ludzie bardzo często wyrywają takie kartki, na których zapisane jest coś ważnego i przekazują innym osobą. Wtedy takie osoby trzecie mają w posiadaniu również nasze dane kontaktowe. Warto, żeby nazwa naszej firmy była bardzo widoczna. Można na przykład zastosować pogrubienie czy podkreślenie. Ważny jest również kolor czcionki – warto wybrać mocne, wyraziste kolory np czarny, ciemny niebieski, ciemny czerwony.

Jaki wybrać styl dla naszego notesu reklamowego z nadrukiem logo.

Ale czy zwykły notes spodoba się każdemu? Dużo ludzi jest wybrednych. Jedni postawią na klasykę, a inni wolą nowocześniejsze rozwiązania, a jeszcze inni stawiają na praktykę. Trzeba najpierw zdecydować, do jakiej grupy osób są skierowane takie notesy. Na przykład, gdy pojedziemy na targi i będziemy reklamować naszą firmę, trzeba wiedzieć dla jakiej grupy docelowej działamy. Jeżeli jesteśmy producentem zabawek dla dzieci, to postawmy na notesy reklamowe, które na okładce będą miały np. postać z bajki albo żywe, wesołe kolory. Tego typu notesy na pewno spodobają się dzieciom. Możemy również do notesów dołączyć długopis, wtedy notes stanie się bardziej praktyczny. Jeżeli jednak jesteśmy bankiem i chcemy się zareklamować postawmy na notesy w klasycznych kolorach, czarnych i białych. Do tego warto byłoby postarać się, by takie notesy reklamowe były skórzane. Tego typu notesy podobają się większości ludziom. Możemy również dodać do notesu gumkę, wtedy ten notes będzie na nią zamykany i otwierany, jest to praktyczne rozwiązanie. Pamiętajmy, że wygląd notesu reklamowego odgrywa dużą role.