Notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy

Notesy reklamowe, obowiązkowe gadżety dla każdej firmy.

Jeżeli planujesz zakupić gadżety reklamowe z logiem firmy, to obowiązkowo jednym z gadżetów musi być notes reklamowy. Taki gadżet jest tani, praktyczny i cały czas potrzebny w firmach. Notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy są identyfikacją wizualną jej.

Podarowanie klientom notesu reklamowego wpłynie pozytywnie na ocenę naszej firmy. Ten gadżet dostępny jest w różnych formatach: A4, A5, A6, A7. Aby przyciągnąć uwagę klientów notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy, powinny być wykonane w ciekawy sposób. Notesy reklamowe można dostać na różnych konferencjach, targach, szkoleniach. Mamy różne rodzaje notesów.

Wiele rodzajów notesów reklamowych z nadrukiem logo firmy.

Kartki notesowe w pudełku to małe kwadratowe kartki, które są wkładane w kartonik. Takie karteczki mogą być wydrukowane w różnych kolorach. Na tych druczkach umieszcza się adres i logo naszej firmy. Arkusze takich papierów są bardzo poręczne i tak naprawdę niezbędne do pracy w biurze. Takich karteczek możemy używać jako tak zwanych przypominajek, które możemy wszędzie przykleić. Oczywiście taki gadżet może być również prezentem firmowym.

Notes na spirali jest dla tych, którzy chcą mieć wszystkie ważne notatki pod ręką. Spirala spina nam kartki, które dzięki temu, tak łatwo się nie zgubią. Tego typu notes jest uniwersalnym gadżetem reklamowym. Oczywiście możemy wybrać kolor spirali, wtedy jeszcze ciekawszy będzie ten notes.

Notesy klejone z okładką to są po prostu karteczki wklejane w okładkę. Na okładce notesu warto wydrukować logo naszej firmy.

Notesy klejone bez okładki są bardzo popularne. Dzięki nim szybko i w łatwy sposób zanotujemy ważne dla nas informacje. Ilość kartek w takich bloczkach może być dowolna. Tego typu notesy mogą być w linie, kratkę, gładkie. Karteczki w tym notesie mogą mieć również znak wodny. Notesy klejone bez okładki mogą mieć zaokrąglone lub cięte na ostro narożniki.

Notatniki A5 są najpopularniejszym rodzajem notesów reklamowych. Jest to nie za duży notatnik, który zmieści się wszędzie: do plecaka, torebki, teczki. Tego typu notesów używają zazwyczaj dzieci.