Najlepszy prezent dla pracownika – co wręczyć z okazji świąt, urodzin czy jubileuszu?

Źródło wycinka: Najlepszy prezent dla pracownika – co wręczyć z okazji świąt, urodzin czy jubileuszu?

Najlepszy prezent dla pracownika – co wręczyć z okazji świąt, urodzin czy jubileuszu?

przez teoriabiznesu.pl2 lutego, 20222 lutego, 2022

Prezenty firmowe to prosty i skuteczny sposób na docenienie pracownika. Starannie wybrane, indywidualnie dopasowane do pracownika upominki budują korzystny wizerunek marki w oczach osoby zatrudnionej, pomagają tworzyć pozytywne relacje i zwiększają zaufanie do organizacji. Co zatem warto wręczyć pracownikowi z okazji świąt, urodzin albo jubileuszu pracy? Sprawdź garść pomysłów.

Ekskluzywne kosze upominkowe

Jeśli chcesz szczególnie docenić pracownika, zdecyduj się na ekskluzywne kosze upominkowe. To elegancko zapakowane zestawy wysokiej jakości produktów. W koszach znaleźć można m.in. wysokogatunkowe słodycze, np. praliny, bombonierki i czekolady z najlepszej czekolady belgijskiej, orzechy i daktyle, a także doskonałe, naturalne miody, konfitury i powidła oraz kawy i herbaty. Ekskluzywne kosze upominkowe zawierają często dobrej jakości alkohol, np. szkocką whisky albo francuskie wino.
Poza produktami spożywczymi i słodyczami w luksusowych koszach prezentowych znaleźć można różnego rodzaju akcesoria. Szwajcarski scyzoryk, skórzany wizytownik, wysokiej klasy kubek termiczny, zestaw piśmienniczy to zaledwie kilka z wielu propozycji gadżetów, jakie można włożyć do pudełka. Wybór konkretnego akcesorium zależy m.in. od zainteresowań i preferencji obdarowanego. Warto przy tym pamiętać, aby spersonalizować ekskluzywne kosze upominkowe. Sprawdź ofertę Fabulosa.pl – profesjonalnej firmy oferującej tego rodzaju upominki, wykonującej imienne dedykacje, drukując je na dołączonych wizytówkach lub też grawerując na drewnianym pudełku. Indywidualne życzenia lub dedykacja sprawią, że prezent będzie jeszcze bardziej osobisty, a przez to doceniony przez pracownika.

Kosze świąteczne 2021 Fabulosa

Sprzęt i akcesoria domowe

Polecanym upominkiem na prezent dla pracownika są też urządzenia lub akcesoria domowe. Jeśli jako pracodawca wiesz, jakiego sprzętu pracownik potrzebuje bądź jakie urządzenie chciałby otrzymać, nic nie stoi na przeszkodzie, by sprezentować mu właśnie taki upominek. Wiele osób lubi prezenty praktyczne. Nowoczesny ekspres do kawy, sokowirówka, komplet naczyń, porcelana czy zestaw obiadowy to prezenty funkcjonalne, które z pewnością przydadzą się w każdym domu. Ciekawą propozycją jest też zestaw aromatycznych świec od znanego producenta lub pałeczki zapachowe. To miły gadżet, który uprzyjemni wieczory spędzane z rodziną w domu.

Urządzenia elektroniczne

Prezentem, który zawsze ucieszy obdarowaną osobę, są również sprzęty elektroniczne, najlepiej z wygrawerowanym subtelnym logo firmy. Power bank, bezprzewodowa ładowarka, przenośna pamięć o dużej pojemności to drobne, ale przydatne gadżety, które zawsze warto mieć pod ręką. Jeśli chcesz wybrać droższy prezent, możesz zdecydować się na nowy smartfon, czytnik e-booków lub tablet.

Statuetka z grawerem

Szklana, w pełni spersonalizowana statuetka z grawerem i imienną dedykacją to podarunek, który z pewnością wywoła zachwyt u obdarowanego, a równocześnie stanie się piękną pamiątką. Statuetka bądź puchar z imienną dedykacją to szczególnie polecany wybór na prezent z okazji jubileuszu pracy, awansu albo realizacji wymagającego i ważnego projektu.