Nadruk UV na gadżetach reklamowych – oto dlaczego warto z niego korzystać! | R24! Gadżetowy niezbędnik

Źródło wycinka: Nadruk UV na gadżetach reklamowych – oto dlaczego warto z niego korzystać! | R24! Gadżetowy niezbędnik

Nadruk UV na gadżetach reklamowych – oto dlaczego warto z niego korzystać!

Często nasi Klienci wymagają od upominków promocyjnych, aby naniesione na nie logo było wyjątkowo trwałe, zachowało wszelkie graficzne detale oraz wiernie oddawało kolory zawarte w księdze znaku. Jeśli więc chodzi o znakowanie gadżetów reklamowych, to nie uznajemy kompromisów, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Zleceniodawców wprowadziliśmy zupełnie nową metodę nadruku.
Nadruk UV – na czym to polega?

Technologię druku UV można porównać do tej znanej ze zwykłych, domowych drukarek atramentowych. W obu przypadkach na zadrukowywane podłoże nanosi się mikro krople tuszu, z których powstaje określony wzór.Jednak w przypadku nadruku UV różnica polega to na nakładaniu na powierzchnię ciekłego polimeru, który w momencie trwania całego procesu wystawiany jest na działanie promieniowania UV. Odpowiadają za to zamontowane przy głowicach drukujących lampy LED. Zastosowanie światła ultrafioletowego pozwala utwardzić nadruk, tworząc na powierzchni materiału cienką warstwę kolorowego i trwałego plastiku.
Dzięki temu technika nadruku UV pozwala realizować nawet najbardziej złożone zlecenia.
Zalety znakowania metodą nadruku UV

Wysoka trwałość nadruku
Wykonane nadruki charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania, ścieranie i warunki atmosferyczne. Dzięki temu możemy być pewni, że naniesione grafiki utrzymają się na gadżetach reklamowych wyjątkowo długo.
Wierne odwzorowanie kolorów
Niewątpliwą zaletą nadruku UV jest również możliwość oddania wiernej palety kolorystycznej. Podczas druku jako pierwszą warstwę można nałożyć biały tusz. Pozwala to umieścić nadruk na podłożu o dowolnym kolorze i przeźroczystości, zachowując dokładne kolory grafiki.

Krótki czas produkcji
Naniesiony nadruk nie wymaga czasu na wyschnięcie czy dodatkowego procesu suszeniu. Dzięki temu oznakowane gadżety reklamowe można od razu przygotowywać do wysyłki. Skraca to czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum!

Pełne bezpieczeństwo
Podczas procesu drukowania nie wydzielają się szkodliwe dla człowieka zapachy. Dlatego też przedmioty oznakowane tą metodą są w pełni bezpieczne dla ludzi, można je używać we wnętrzach budynków – w biurach, mieszkaniach, hotelach, czy restauracjach.
Zalety nadruku UV warto sprawdzić samemu!

W Reklamowe24 zdajemy sobie sprawę, że najlepiej samemu sprawdzać wszelkie nowości. Dlatego specjalnie z okazji wprowadzenia nadruku UV do naszej oferty przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Przez cały luty br. na wybrane produkty ze znakowaniem UV obowiązuje obniżka ceny o 20%!
Zapraszamy do kontaktu!