Materiały reklamowe dla firm. Koniecznie z własnym nadrukiem | Gdańsk Nasze Miasto

Źródło wycinka: Materiały reklamowe dla firm. Koniecznie z własnym nadrukiem | Gdańsk Nasze Miasto

Materiały reklamowe dla firm. Koniecznie z własnym nadrukiem

Materiał informacyjny Haftwear 23 lipca 2021, 9:32

https://gdansk.naszemiasto.pl/materialy-reklamowe-dla-firm-koniecznie-z-wlasnym-nadrukiem/ga/c3-8380020/zd/63889432Firmy stosują różne formy reklamy, aby jak najlepiej wypromować swoją markę i zyskać uznanie wśród klientów. Wykorzystuje się do tego chociażby reklamy w telewizji, radiu, Internecie, a także bilbordy, gazetki. Z dnia na dzień coraz większą rolę odgrywają również media społecznościowe. Jednak, aby zapaść klientom na dłużej w pamięci, warto zainwestować w szereg produktów, na których można wykonać własny nadruk. Jedną z wiodących firm specjalizujących się w nadrukach na odzieży oraz różnego rodzaju gadżetach jest Haftwear z Gdańska, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Materiały reklamowe dla firm. Koniecznie z własnym nadrukiem

Prowadząc firmę czy własną działalność gospodarczą zależy nam na tym, aby cieszyła się ona dużą popularnością wśród klientów. Aby dotrzeć do możliwie największego grona odbiorców, warto zainwestować w odpowiednie materiały i gadżety reklamowe. Koniecznie z własnym nadrukiem. Dzięki rozwojowi technologii indywidualne nadruki można wykonać na praktycznie dowolnym produkcie – od różnego rodzaju odzieży przez torby, czapki, kubki, a kończąc na ręcznikach czy szlafrokach. Krótko mówiąc, nadruk można wykonać na wszystkim.

T-shirt damski z własnym nadrukiem fot. Haftwear.pl
Istnieje wiele powodów dla których warto personalizować gadżety reklamowe. Po pierwsze, to najlepszy sposób, aby zareklamować swoją firmę. Po drugie, takie materiały reklamowe są dużo tańsze, niż reklamy w telewizji czy radiu. Za to ich zasięg i efektywność jest równie skuteczna. Po trzecie, produkty z własnym nadrukiem świetnie sprawdzają się jako forma utrwalenia nazwy czy logo danej firmy. Dzięki temu dana firma zyskuje na widoczności wśród coraz szerszego grona klientów.
Ponadto, tego rodzaju gadżety reklamowe przywołują pozytywne skojarzenia z marką. A jeśli dodamy, że jest to produkt, który towarzyszy nam w codziennym życiu, jak na przykład kubek, koszulka, czapka, to dodatkowo wpływa na promocję firmy. Należy również zawrócić uwagę, na jeszcze jedną istotną kwestię. Spersonalizowane materiały reklamowe podkreślają rangę, a zarazem profesjonalizm danej działalności. Dla odbiorców to jasny przekaz, że traktujemy swój biznes bardzo poważnie.

Kto najczęściej zamawia odzież z własnym nadrukiem?

Bardzo duża grupa firm zamawia odzież z własnym nadrukiem. Najczęściej tak spersonalizowana odzież reklamowa trafia do restauracji, kawiarni, szeroko rozumianych firm usługo-handlowych, przychodni, salonów kosmetycznych, SPA, siłowni, a także na baseny.
Wiele firm zamawia również odzież roboczą, do której zaliczamy, m.in. spodnie, t-shirty, kamizelki, kurtki, bezrękawniki. To z jednej strony bardzo dobre rozwiązanie, aby zareklamować swój biznes, a także zapewnić pracownikom profesjonalny strój roboczy. Ich ogromną zaletą jest to, że dostępne są w wielu rozmiarach oraz kolorach. Bez problemu można wybrać taką odzież z nadrukiem, która najbardziej będzie pasowała do profilu prowadzonej działalności.

Jakie technologie nadruku na ubraniach warto wybrać?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że tak naprawdę dostępnych jest kilka metod wykonywania nadruku na ubraniach. Jedną z najpopularniejszych form jest haft komputerowy. Wyróżnia się tym, że jest niezwykle trwały, a zarazem ekskluzywny. Umożliwia on realizację dowolnego napisu czy logo firmy w określonej kolorystyce. Stosując haft komputerowy mamy gwarancję, że odzież reklamowa będzie wyglądała bardzo elegancko i profesjonalnie.

Koszulka polo męska z własnym nadrukiem fot. Haftwear.pl
Kolejną metodą jest bezpośredni druk cyfrowy na ubraniach. Należy pamiętać, iż wykonuje się go wyłącznie na bawełnie lub bawełnie z niewielką domieszką sztucznych włókien. To również bardzo trwała technologia, którą stosuje się przy wykorzystaniu specjalistycznej cyfrowej drukarki. Biorąc pod uwagę jej zalety, należy podkreślić oprócz wspomnianej trwałości, pełne odwzorowanie koloru łącznie z przejściami tonalnymi oraz świetną jakość druku. Decydując się na druk cyfrowy, zyskujemy możliwość wydruku bardzo szczegółowej i skomplikowanej grafiki, pełnej nawet małych detali. Co więcej, nie ponosi się dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również wybranie nadruku z folii FLEX. Tego rodzaju nadruk na odzieży jest bardzo odporny na pranie, jak również uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, iż wyróżnia się także dokładnym kryciem oraz intensywnością kolorów. Jak wykonuje się taki nadruk? Wycina się wybrany wzór na ploterze tnącym, a następnie wprasowuje się go pod odpowiednim naciskiem i w odpowiedniej temperaturze w materiał.
Istnieje jeszcze jedna technologiczna metoda nadruku – sitodruk. To najstarsza forma zdobienia na odzieży. W tym miejscu, należy dodać, że jednocześnie najtańsza. Sitodrukiem można wykonać nadruki, m.in. na bluzach, koszulkach, odzieży roboczej, czapkach, torbach i bluzach. Jego cechą charakterystyczną jest to, iż jest niezwykle wytrzymały i odporny na pranie. Bardzo dobrze sprawdza się do nadruku płaskich i dużych powierzchni.

Własne nadruki na ubraniach. Komu zlecić w Gdańsku?

Odzież z nadrukiem to jedna z najpopularniejszych i najlepszych metod reklamy. Ważne, aby wybrać odpowiednią firmę, która zajmuje się kompleksową obsługą, a przede wszystkim może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Bez wątpienia do tej grupy zalicza się Haftwear, która ma swoją siedzibę w Gdańsku. Dla właścicieli i pracowników tej firmy nie ma produktu, na którym nie da się nadrukować wybranej formy reklamy.
Dokładnie, precyzyjnie i profesjonalnie przy użyciu najlepszego dostępnego sprzętu na rynku, wykonują spersonalizowane nadruki komputerowe, m.in. na ubraniach tj. koszulki, kurtki, polary, kamizelki, czapki, bluzy, szlafroki i wiele innych. Jeśli planujesz zamówić materiały reklamowe dla swojej firmy, zleć swoje zamówienie Haftwear z Gdańska.
Zamówienie można złożyć bezpośrednio w siedzibie firmy, która mieści się przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1 lub drogą internetową. Zlecenia realizowane są w bardzo krótkim czasie, a ceny niezwykle konkurencyjne. Ta firma przyjmuje zamówienia nawet na pojedyncze sztuki i służy pomocą oraz wsparciem na każdym etapie zlecenia. Zamów materiały oraz gadżety reklamowe w Haftwear i zyskaj na ogromnej promocji swojej firmy! Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.