Kubki z nadrukiem – ponadczasowe gadżety biurowe – EasyBlog – iTurek.net

Źródło wycinka: Kubki z nadrukiem – ponadczasowe gadżety biurowe – EasyBlog – iTurek.net

Kubki z nadrukiem – ponadczasowe gadżety biurowe

Kubki z nadrukiem to doskonały sposób na gadżety dla Twojej firmy. W ten sposób będziesz promował wizerunek swojego przedsiębiorstwa, ale nie tylko. To doskonały gadżet, który możesz wręczać przy wielu okazjach. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać takie kubki!
Kubki z nadrukiem w Twoim biurze
Jeśli chcesz sprawić, by wnętrze Twojego biura wyglądało bardziej spójnie, stwórz kubki z nadrukiem specjalnie dla swoich pracowników. Aby nie dochodziło do pomyłek, możesz je spersonalizować, np. poprzez dodanie imienia pracownika bądź jego fotografii. Dzięki temu wszyscy poczują się wyjątkowo, a każdy, kto odwiedzi Twoje biuro, będzie doskonale wiedział, gdzie przyszedł!
Oczywiście warto przygotować również kilka kubków z przeznaczeniem dla interesantów, którzy przychodzą do Ciebie w wielu różnych sprawach. Jednak warto wtedy postawić też na wysoką jakość naczynia, np. wybierając te o nieco bardziej unikatowych i wygodnych kształtach.
Doskonały gadżet do wręczania innym
Takie kubki będą również dobrym prezentem, np. do rozdania w konkursach online. Możesz je dołączyć do nagród imprezy, którą sponsorujesz, czy też wykorzystać je jako gadżet dla dziennikarzy, którzy mogą czasem odwiedzić Twoją firmę. To zawsze jest miły i użyteczny prezent. Jednak z powodu jego popularności, warto postarać się, aby w jakiś sposób się wyróżniał. Na przykład chętniej wykorzystywany będzie kubek z ładną grafiką i niewielkim logo firmy, niż taki, który ma po prostu niezbyt ładny nadruk na całości.
Z tego powodu dobrze jest przemyśleć taki projekt, aby był wyglądał korzystnie i podobał się pracownikom. Kto wie, może wtedy ktoś nawet pokaże go na mediach społecznościowych, oznaczając Twoją organizację? A to już dobra reklama!
Jak stworzyć ciekawą grafikę na kubek?
Aby stworzyć ciekawą grafikę na kubek, najlepiej po prostu znaleźć ciekawego artystę, który się tym zajmie. Dziś nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy, że zaczniesz przeszukiwać profile w mediach społecznościowych. Obserwuj różnorodne konta i zwracaj uwagę na to, jaki styl mógłby wpasować się w to, jak działa Twoja organizacja. Gdy uznasz, że ktoś nada się na stworzenie grafiki – skontaktuj się z tą osobą! Może uda Ci się nawiązać współpracę.
Rzecz jasna możesz również po prostu stworzyć ogłoszenie i przejrzeć portfolia wybranych osób. To będzie mniej czasochłonny proces, ale z drugiej strony, samodzielne poszukiwanie dostarczy Ci satysfakcji i sprawi, że być może odkryjesz nieodkryty talent.
Kubki są ponadczasowym gadżetem
Niezależnie od czasów, ludzie po prostu lubią ciepłe napoje. Kubki zaś po prostu umilają ich picie znacznie lepiej niż proste szklanki. Dlatego to ponadczasowy gadżet, który nigdy nie wychodzi z mody i nigdy się nie nudzi, a na dodatek jest niezwykle użytkowy. Dlatego przygotowując marketing swojej firmy, warto postawić właśnie na nie. Oczywiście nie możesz zapominać też o innych gadżetach. Kubek może stanowić ciekawy zestaw np. z firmowymi herbatami, słodyczami czy nawet z nośnikami pamięci. Jednak nie zmienia to faktu, że on po prostu musi znaleźć się wśród gadżetów, które będzie oferowała Twoja firma.