Gdzie zamówić kubki z nadrukiem Szczecin?

Gdzie zamówić kubki z nadrukiem Szczecin?

W Szczecinie funkcjonuje kilka miejsc, gdzie można zamówić kubki reklamowe z nadrukiem logo. Jeśli interesują Was kubki firmowe lub kubki z logo, warto udać się do specjalistów. Wprawdzie każda przeciętna agencja reklamowa jest w stanie sobie z tym poradzić, ale chodzi tu raczej o jakość i cenę. Zamówienia na tanie kubki reklamowe z nadrukiem mogą zrealizować jedynie profesjonalni dystrybutorzy wyznaczeni przez producentów.Ceramika reklamowa to wielki rynek.

Kubki z nadrukiem, filiżanki reklamowe to niezwykle praktyczny i często spotykany gadżet, który przydaje się dosłownie każdemu i to w wielu okazjach. 

Ceramika reklamowa jest naszym towarzyszem gdy pijemy kawę, herbatę, sok czy wodę. Czasami wykorzystujemy ją zupełnie inaczej – kubki reklamowe świetnie spełniają rolę pojemników na długopisy, ołówki, kredki i inne drobiazgi.

Kubki firmowe, filiżanki, kufle i szklanki nie są jedynie naczyniami. Gdy znajduje się na nich nadruk i zostają wręczone wzbudzają emocje, wspomnienia, a przede wszystkim skojarzenia. Właśnie dlatego kubki reklamowe są doskonałym narzędziem marketingowym. Wręczanie ich klientom, kontrahentom, a czasem pracownikom, pozwala budować wizerunek, markę i najzwyczajniej cieszą. Kubki z nadrukiem są przy tym trwałe, co sprawia, że nadrukowana informacja lub reklama oddziałuje na odbiorców znacznie dłużej (i częściej) niż w przypadku pozostałych gadżetów reklamowych.

Różnorodność występująca w kształtach, kolorystyka oraz nieograniczone możliwości znakowania sprawiają, że ceramika reklamowa nigdy się nie nudzi. Potwierdzają to badania TNS OBOP, z których wynika, że kubki reklamowe są najbardziej pożądanym gadżetem reklamowym !

Kolejną istotną zaletą kubków reklamowych jest fakt, że reklama nadrukowana na nich dostrzegana jest nie tylko przez obdarowaną osobę, ale dostrzegana jest również przez jej otoczenie: współpracowników, petentów, klientów czy dostawców. W ten sposób poszerzamy znacznie krąg osób, do których dociera nasz przekaz reklamowy lub informacyjny.

W Szczecinie od 20 lat działa hurtownia gadżetów, która dostarcza kubki reklamowe, i tą ją właśnie polecają najwięksi producenci w Polsce. Kubki z nadrukiem to świetny i ponadczasowy prezent i praktyczny upominek, który cieszy przez długi czas po wręczeniu go odbiorcy. Jest także bardzo efektywnym nośnikiem marketingowym, trochę publicznym, trochę osobistym, pozwala to uruchomić pokłady kreatywności i uzyskać bardzo ciekawe efekty. Technologie nadruku na ceramice oraz design kubków stale się rozwijają, co oznacza, że jeszcze przez długi czas kubek reklamowy będzie podstawowym gadżetem reklamowym.

Poniżej kilka linków, gdzie znajdziecie dobry namiary na dostawcę kubków:


Zapraszamy do współpracy.

Od 1998 roku pomagamy wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem dla klientów, gadżety promocyjne dla firm, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70–341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139