Kubki reklamowe na zamówienie z nadrukiem logo firmy

Kubki reklamowe na zamówienie z nadrukiem logo firmy

Kubki z nadrukiem – gadżet o nieograniczonych możliwościach

Nie ulega wątpliwości, że dobrze opracowana reklama to podstawa sukcesu firmy. Budowanie marki jest czasochłonne i pracochłonne. Nawet bardzo dobry produkt bez reklamy nie ma szans na przebicie się bez reklamy.

Drobny gadżet – wiele korzyści

Małych firm nie stać na duże kampanie reklamowe w mediach, które kosztują miliony złotych, ale drobnymi krokami mogą pozyskiwać nowych klientów i budować własną markę.

We współczesnym marketingu najważniejsza jest relacja z klientami. Jej nawiązywanie rozpoczyna się wraz z pierwszym kontaktem, potem trzeba ją podtrzymywać i wzmacniać. Do tego służą firmowe gadżety, a wśród nich kubki z logo firmy.

Kubki reklamowe z nadrukiem

Lokale gastronomiczne najczęściej wykorzystują jednorazowe kubki z logo firmy. Oczywiście spełniają one swoją podstawową funkcję użytkową i reklamową, Jednak znacznie większe możliwości dają ceramiczne kubki na zamówienie z nadrukiem. Po pierwsze ich powierzchnia reklamowa do wykorzystania jest większa i poza firmowym logo można umieścić na nich dodatkowe elementy, po drugie są bardzo praktyczne i chętnie wykorzystywane zarówno w pracy, jak i domu.

Kubki reklamowe z nadrukiem to bardzo dobra okazja do nawiązania relacji z klientem. Można to robić za pomocą napisów:
• „kochamy Cię”,
• „wróć do nas jutro”,
• „przyprowadź znajomego, kawa gratis”

Możliwości są nieograniczone, oprócz tekstów można umieszczać także grafiki, emikonki itp. Najważniejszy jest jednak dialog z klientem, który poczuje się wyróżniony i doceniony. Mamy pewność, że poinformuje o tym swoich znajomych.