Gdzie zamówić koszulki reklamowe z nadrukiem Szczecin?

Gdzie zamówić koszulki reklamowe z nadrukiem Szczecin?

Kampania reklamowa składa się z bardzo wielu elementów reklamowych. Jednym z nich są różnego rodzaju gadżety. Te drobne upominki rozdaje się podczas różnych imprez, na których spotykają się potencjalni klienci. Imprezy promocyjne, targi branżowe, koncerty charytatywne, to najlepsze miejsca aby się zareklamować.

Długopisy, breloczki do kluczy, kubki, smycze, kalendarzyki listkowe, notesy czy koszulki reklamowe Szczecin   są wspaniałym rozwiązaniem jeżeli zależy nam na promocji swojej firmy . Trafiają one tak samo do stałych klientów czy kontrahentów jak i do zwykłych, przypadkowych ludzi.

Rolą gadżetów jest zaskoczyć potencjalnych klientów i sprawić że marka na nich umieszczona zostanie na dłużej zapamiętana. Jaką rolę pełnią koszulki reklamowe i inne gadżety? Główną ich rolą jest zwrócenie uwagi potencjalnego klienta, co pozwala na poszerzenie rozpoznawalności firmy, marki czy osoby. Takie drobne upominki mają za zadanie dobrze kojarzyć się klientowi z darczyńcą, albo jego symbolem na drobnym prezencie. Kolorystyka koszulek reklamowych, notesów, długopisów, breloczków oraz zawarte na nich logo ma się kojarzyć z konkretną firmą. Ma to spowodować, że za każdym razem gdy obdarowani sięgną po gadżet będzie się on kojarzył z firmą, która go nim obdarowała.

Dobrym przykładem takiego działania może być mecz piłki nożnej. Miejsce pełne widzów, a wśród nich sponsorzy, włodarze miasta, biznesmeni. Świetne miejsce na rozdawanie akcesoriów kibicowskich w kolorach klubu i firmy która chce się zareklamować. A przecież kibice maja szaliki, koszulki klubowe, duże ozdobne czapki, materiały informacyjne, długopisy czy breloki. Ile tu miejsca na swoją reklamę. I tutaj znakomicie sprawdzą się koszulki reklamowe. Szczecin ma przecież niejedną drużynę piłkarską z Pogonią na czele. Oczywiście nie tylko podczas meczu można wykorzystać gadżety reklamowe. Gadżety wykorzystują w dzisiejszych czasach wszystkie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż: od spożywczej do budowlanej. Wykorzystują one różne wydarzenia w kraju, podczas których mają możliwość wypromowania swojego wyrobu, który w innych okolicznościach nie przyciągnąłby takiej uwagi.

Oczywiście sporo gadżetów to nic nie warte przedmioty, które zaraz po imprezie wyrzuca się do kosza lub do piwnicy, ale są też takie które trafiają w miejsca bardziej eksponowane jak nasze biurka, półki lub ściany a więc na bardzo widoczne. Długopisy, kalendarze, breloczki czy koszulki reklamowe to nie są rzeczy, na których reklamodawcy stracą. Wręcz odwrotnie mogą bardzo dużo zyskać, dlatego tak w nie inwestują. Wszystkie wyżej wymienione gadżety reklamowe mogą dać bardzo wiele reklamującemu się przedsiębiorcy. Mogą zachęcić potencjalnych nabywców do kolejnych zakupów bądź zwrócić uwagę na firmę, a o to przecież głównie chodzi. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nawet przypadkowo dostanie jakiś gadżet, a ten z kolei bardzo go zainteresuje. Ważne są oryginalne pomysły, aktualność , szybka reakcja na wydarzenia które aktualnie zaprzątają uwagę społeczeństwa. Na naszych koszulkach reklamowych to co się zdarzyło wczoraj musi być już dziś.


Zapraszamy do współpracy.

Od 1998 roku pomagamy wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem dla klientów, gadżety promocyjne dla firm, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70–341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139