Koszulki nadruk Szczecin

Osoby, które prowadzą własną firmę szukają rozmaitych sposobów promocji, żeby zwiększyć generowane zyski. Świetnym, bezpośrednim sposobem zdobycia nowych klientów są koszulki nadruk Szczecin. Żeby stworzyć odpowiedni wzór potrzeba jednak doświadczonych grafików oraz projektantów, którzy będą potrafili przenieść grafikę na materiał.

Metody wykonywania wzorów W branży znane są takie sposoby jak termotransfer, sublimacja, sitodruk oraz druk cyfrowy. Jeżeli nie potrzebujemy dużego zamówienia to najlepszą opcją jest termotransfer. Przy tej metodzie możemy zaprojektować nawet jedną koszulkę, żeby sprawdzić czy wzór będzie nam pasował.

Termotransfer może być użyty na odzieży bawełnianej oraz materiale zwanym poliestrem. Minusem tego sposobu jest jednak ograniczenie w postaci wzorów. Zbyt skomplikowane projekty nie mogą być stworzone przy użyciu termotransferu. Sublimacja Znacznie skuteczniejsza jest sublimacja, która stosowana jest głównie do odzieży sportowej. Nadruki są bardzo wytrzymałe i nie powinny być uszkodzone nawet podczas prania w wysokiej temperaturze. Jednak nawet ta metoda posiada pewne ograniczenia, ponieważ materiał, który możemy wykorzystać do tej formy nadruku to wyłącznie poliester.

Świetnie się jednak sprawdzają czarne projekty na kolorowych koszulkach. Dużym minusem może być fakt, że do sublimacji nie nadają się materiały wykonane z bawełny. Grafik ma jednak okazję się wykazać, ponieważ projekty mogą być skomplikowane i zawierać ciężkie technicznie do wykonania wzory. Druk cyfrowy W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywa druk bezpośredni, który nazywany jest drukiem cyfrowym.

Wykorzystywana w tym celu jest specjalna drukarka, do której wkładamy koszulkę. Przy użyciu tuszu wykonywany jest trwały nadruk. Jednak nie jest to proste zadanie, ponieważ wymaga dużego doświadczenia oraz specjalistycznego sprzętu. Plusem tej metody jest fakt, że wzory można wykonać na bawełnie, czyli najpopularniejszym materiale używanym do szycia odzieży. Minimalne zamówienie wykonywane przy druku cyfrowym to jedna koszulka.