Haft Szczecin – opinie

Haft Szczecin – opinie

W dzisiejszych czasach, gdzie w każdej dziedzinie mamy niesamowicie dużą konkurencję, aby utrzymać się na rynku bardzo ważna jest reklama danej firmy. Doskonale wiemy, jak to wygląda, kiedy reklama ta nie istnieje lub nie funkcjonuje tak jak powinna. Nie raz słyszymy, że jakaś firma upada i ogłasza bankructwo, zastanawiamy się wtedy, dlaczego? Dlatego, że została wygryziona przez inną firmę, ponieważ ta druga miała więcej klientów, dzięki świetnie zorganizowanej reklamie. Jednak mimo wszystko jest nam ciężko, przede wszystkim z powodu kosztów, jakie potrzebujemy na dobrą reklamę – taką własnie jak Haft Szczecin.

Zdajemy sobie sprawę, że nie stać nas na spot na Polsacie w przerwie na reklamy czy chociażby w radio. Dlatego przygotowałem dla Was listę bardzo ciekawych sposobów na to, aby reklama waszej firmy była tania, ale jednocześnie bardzo skuteczna i w tym momencie spróbuje wam je przedstawić.

Jedna z najciekawszych reklam, jakie w ostatnim czasie zauważyłem to koszulki z logo naszej firmy, lub z jej nazwą. Myślicie, że to jest troszkę słabe i nie wystarczy, aby przedsiębiorstwo, które zwykle miało tysiące klientów z samych koszulek przyciągnęło wystarczającą ilość, jednak mylicie się bardzo, ponieważ takie koszulki możemy rozdać swoim znajomym, a oni jeszcze innym i, kiedy każdy z nich będzie chodził w takiej koszulce w miejscu publicznym, będzie żywą reklamą. Logiczne jest więc, że kto obok nich przejdzie będzie potencjalnym klientem, więc może ich być tysiące dziennie, a na pewno parę procent z nich sprawdzi firmę w internecie, lub zadzwoni z prośbą lub zleceniem. Komputerowy haft Szczecin, to fabryka, która oferuje najlepszej jakości haftowanie. Jednak haft Szczecin to nie jedyne miejsce, gdzie możemy taką usługę zamówić. Wpisując w wyszukiwarkę „reklamowy haft Szczecin/Kraków/Warszawa” czy jakąkolwiek inną miejscowość, dostaniemy wiele propozycji z firmami, które się tym zajmują. Spróbujcie, a zobaczycie, że warto.

Drugi niesamowicie ciekawy sposób to logo czy nazwa naszej firmy na autobusowych chwytakach (rączkach, które trzymamy jadąc komunikacją miejską). Zdajecie sobie chyba sprawę, ile osób jeździ codziennie autobusami, tramwajami czy metrem. Jeżeli odezwiemy się do firmy, która zajmuje się reklamami w takich miejscach, możemy bez problemu znaleźć klientów, w dużej ilości. Taki rodzaj reklamy jest naprawdę godny polecenia i jak wskazują wyniki ankiet niesamowicie skuteczny.

Ostatnim sposobem na reklamę naszej firmy są zawieszki hotelowe na drzwi, które znajdziemy praktycznie w każdym hotelu w naszym kraju na każdych drzwiach. Zdajecie sobie na pewno sprawę, ile osób codziennie melduje się w hotelach, a więc każdy, kto otworzy drzwi z taką zawieszką zwróci na nią uwagę, co również pozwala sądzić, że jakiś procent z nich odwiedzi naszą firmę.

Jak widzimy, jest wiele ciekawych sposobów na fajne zareklamowanie naszej firmy za nieduże pieniądze. Trzeba mieć tylko głowę pełną pomysłów, a przede wszystkim nie wolno się załamywać, kiedy nastaje trudna sytuacja finansowa w firmie. Wystarczy chwilę pomyśleć, a szybko można znaleźć rozwiązanie z takiej sytuacji.

Poniżej znajdują się linki, które mogą stać się pomocne jeśli szukamy informacji związanych z haft Szczecin  oraz strony na której możemy zamówić haft :


Zapraszamy do współpracy.

Od 1998 roku pomagamy wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem dla klientów, gadżety promocyjne dla firm, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70–341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139