Giftboxy – prezenty dla pracowników i klientów. Opinie

Przedsiębiorcy sięgają po różne formy promocji swoich produktów. Reklama jest nieodłączną formą pozyskiwania nowych klientów. A co z obecnymi klientami i pracownikami? Przedsiębiorcy korzystają z różnych form pozwalających na nagrodzenie lojalnych klientów jak również pracowników. Dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie upominków. Giftboxy dla firm są dobrym pomysłem na realizację promocji przedsiębiorstwa.

Giftboxy dla klientów zwiększają poziom zadowolenia klienta.

Gadżety zawierające logo promowanego przedsiębiorstwa stanowią dobrą formę nienatarczywej reklamy. Produkty te nie muszą być związane bezpośrednio z formą prowadzonej działalności. Mają one za zadanie ściągnąć uwagę klienta przy wykonywaniu codziennych czynności na firmę, od której dostali upominek. Przykładem może być breloczek do kluczy ze znakiem graficznym lub nawiązanym hasłem do przedsiębiorstwa. Klient korzystający z prezentu nieświadomie staje się częścią reklamy. Przykładowo: otrzymał on torbę na zakupy ze znakiem graficznym firmy. Idąc na zakupy zabiera ją ze sobą i inne osoby widzą nadrukowany znak firmowy naszego przedsiębiorstwa. Giftboxy dla klientów mogą zostać dołączone do zakupów, lub w trakcie eventów firmowych. Często osoby skuszone takim upominkiem sięgają po oferowane produkty. Taki rodzaj bonusu staje się coraz bardziej popularny. Wpływają one również na związanie klientów z daną firmą.

Przedsiębiorcy nagradzają także swoich podwładnych.

Giftboxy dla pracowników mają za zadanie zbudować większe przywiązanie pracownika do firmy, w której pracuje. Taki prezent pracodawca może wręczyć na przykład przy okazji bankietu pracowniczego. Taka forma cieszy się dużą popularnością. Pracownicy lubią otrzymywać gadżety związane z ich miejscem pracy. Mogą je wykorzystywać w trakcie wykonywania swoich obowiązków jak również poza miejscem pracy – przykładem mogą być długopisy przygotowane z logo firmy.

Poprawianie swojej relacji z firmami.

Jest wiele usługodawców, którzy mają w ofercie giftboxy dla firm. W zależności od potrzeb przygotowują oni gadżety dla zamawiającego. Najpopularniejszymi gadżetami są: koszulki, kubki, długopisy czy notesy. Jest wiele dostępnych wzorów do wyboru. firmy przygotowujące gadżety na zamówienie pomogą w wyborze odpowiedniego hasła reklamowego oraz podpowiedzą jakie kolory wybrać, aby nasze logo było czytelne i rzucające się w oczy. Na początku można zamówić kilka sztuk, aby przekonać się o jakości oferowanych produktów, a przy większym zamówieniu na pewno jest opcja wynegocjowania niższej ceny.

Każda forma reklamy przynosi skutki dla przedsiębiorstwa. Bez względu na to czy zamówione zostaną giftboxy dla klientów czy giftboxy dla pracowników są one ciekawą, innowacyjną formą reklamy. Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Takie upominki wpływają na pozytywną ocenę prowadzonej przez nas działalności. Przy niewielkim nakładzie finansowym przedsiębiorca może dużo zyskać. Prezenty ocieplają relację między pracodawca a pracownikami, a klienci otrzymujący podarunek wiążą się z daną firmą na dłużej.