Giftboxy na Święta. Opinie.

Coraz częściej stajemy przed wyzwaniem związanym z wyborem odpowiedniego prezentu dla naszych klientów, pracowników, kontrahentów oraz partnerów biznesowych. Szukamy inspiracji i wskazówek, jednak z upływem lat wykorzystujemy wiele opcji. Tradycyjne kosze upominkowe, możemy spotkać na każdym kroku w dodatku na półkach w supermarketach, więc nie stanowią już o czymś wyjątkowym. Karty podarunkowe dla pracowników, wręczamy często z okazji konkursów lub wysokich wyników sprzedażowych. Z kolei długopisy, kubki, smycze, kalendarze oraz notesy, nasi Klienci dostają na każdym kroku.

W takim razie jak zaskoczyć Klientów, Pracowników oraz Kontrahentów?


Odpowiedź na powyższe pytanie, przygotowaliśmy w krótkim artykule, który z pewnością ułatwi Wam zadanie. Szukaliśmy uniwersalnego prezentu, który będzie idealny rozwiązaniem dla każdej firmy, bez względu na branżę, ilość pracowników czy zasoby finansowe.

Gifboxy to spersonalizowane prezenty, które możemy podarować każdemu bez względu na okazję. Sami decydujemy o tym, co zawierają, więc możemy dopasować je dla każdego.

Giftboxy prezenty dla pracowników powinny zawierać słodkość oraz upominki z logo firmy. Dodatkowym plusem będzie na przykład kartka okolicznościowa, która podkreśli rangę danej uroczystości. Można pomyśleć również o gadżetach z imieniem konkretnego pracownika. Pamiętajmy o tym, że zadowolony i doceniony pracownik, pracuje o wiele efektywniej i bardziej związuje się naszą firmą. Warto zatem dbać o każdy, nawet drobny szczegół.

Giftboxy prezenty dla klientów powinny być dostosowane do okazji. Jeżeli stanowią prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, warto dodać kilka jego akcentów takich jak na przykład pierniki, bombonierki, wino lub innych alkohol oraz rzeczowy upominek. Zadbaj o to, aby miały logo Twojej firmy. Zdarza się, że gdy przywozimy prezenty do firm — w tak zwanym „gorącym okresie” – nie możemy liczyć na spotkanie z prezesem lub właścicielem. Przez co prezent zostawiały sekretarce lub innym pracownikom. W takiej sytuacji Giftboxy dla firm z logo oraz ewentualnie sloganem reklamowym, czy danymi do kontaktu, będą niezbędne.

Rynek stale się rozwija. Z każdej strony natrafiamy na nowe formy reklamy i poszukujemy nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań. Warto jednak zadbać o to, aby oprócz poszukiwania nowych klientów, skupiać się na relacjach z obecnymi. Gifboxy dla nowych klientów z pewnością będą miłym i obiecującym akcentem w związku z nawiązaną współpracą, natomiast stanowią również idealną propozycję dla obecnych partnerów oraz kontrahentów, którzy poczują się ważni.

Istnieje wiele gotowych inspiracji, które oferują firmy tworzące i sprzedające gifboxy, więc nie powinniśmy mieć problemu z ich wyborem. Pełna paleta produktów pozwoli na idealne dopasowanie prezentu do konkretnej branży, okazji oraz klienta. Drobny upominek dla pracowników z pewnością sprawi, że poczują się wyjątkowi i docenieni, a to zaowocuje w przyszłości o ich wynikach pracy.

Warto rozważyć gifoxy na każdą popularną okazję.