Gdzie kupić gadżety reklamowe z nadrukiem?

0
1
Gdzie kupić gadżety reklamowe z nadrukiem?
Gdzie kupić gadżety reklamowe z nadrukiem?

Wujek Google odpowiada na pytanie „gdzie kupić” blisko 10.000 razy miesięcznie, z czego tylko kilkanaście razy odpowiada na pytanie „gdzie kupić gadżety reklamowe”. Wynika z tego, że Klienci nie mają już kłopotu z namierzeniem danego produktu, ponieważ internet wypluwa tysiące stron odpowiedzi, mają oni jednak problem z samym sprzedawcą.

Bardzo łatwo w internecie prężyć muskuły i udawać kogoś, kim się nie jest. Bardzo łatwo wpisać w sklepie ceny niższe niż konkurencja. Cała magia pryska, gdy przychodzi do zamówienia i do fizycznej realizacji. Zatem jak kupić gadżety reklamowe od sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy?

Gdzie kupić gadżety reklamowe z nadrukiem?
Gdzie kupić gadżety reklamowe z nadrukiem?

Zanim skuszą nas piękne obrazki i szokująco niskie ceny, sprawdźmy, czy dostawca gadżetów reklamowych, któremy powierzamy przecież nasz prestiż, wizerunek w oczach klientów, sukces kampanii promocyjnej, a często i własną karierę, jest w stanie sprostać zadaniu. Pomogą w tym łatwo weryfikowalne informacje.

  1. Rok założenia działalności. Jeśli firma jest kilkanaście lat na rynku, to z pewnością ma opanowane nadruki reklamowe oraz można przed nią stawiać trudniejsze zadania logistyczne i produkcyjne.
  2. Referencje od klientów. Referencje posiada każda firma, jednak nie każda je publikuje. Zawsze jednak można o nie poprosić. Brak referencji powinien eliminować dostawcę.
  3. Warunki finansowe. Młode i małe firmy czasem nie są w stanie udźwignąć finansowania zamówienia na gadżety reklamowe. Realizują zamówienia za gotówkę u dostawców lub na kredyt kupiecki, licząc, że zdążą z zapłatą swoim dostawcom pieniędzmi uzyskanymi od klienta, stąd często praktyką jest żądanie uiszczenia zapłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.
  4. Procedura obsługi zamówienia. To się od razu rzuca w oczy. Doświadczony dostawca ma bardzo przejrzysty i jasny sposób obsługi klienta. Zamówienia realizuje według systemu, odpowiednio dokumentuje poszczególne kroki, w jednoznaczny i czytelny sposób przygotowuje i przedstawia do akceptacji projekty graficzne. Brak takich procedur oznacza jedno – nieporozumienia i kłopoty
  5. Opinie w internecie. Zarówno samo Google, jak i wiele portali internetowych zajmuje się ocenianiem jakości obsługi klienta, usług i porduktów. Taka wiedza jest w stanie dostarczyć nam wiele informacji na temat potencjalnego dostawcy.
  6. Zdjęcia biura i zaplecza. Wiarygodny dostawca nie ma nic do ukrycia. Na swoich stronach internetowych pokazuje swój potencjał: biuro, zaplecze produkcyjne, zespół pracowników, showroom, wzorcownię, jak i dokumentuje swój udział w wydarzeniach branżowych.
  7. Obecność w Social Mediach. Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest to źródła najświeższych informacji o codziennym życiu firmy. Możemy przyjrzeć się zarówno pracy firmy, bieżącym realizacjom, jak i promocjom.
  8. Doradzanie rozwiązań. Dobry dostawca gadżetów reklamowych nie jest od potakiwania i zgadzania się na wszystko. Jeśli jest fachowcem powien zaprezentować promocje na gadżety reklamowe, wie gdzie kupić gadżety reklamowe (od dostawców), by było szybko, dobrze jakościowo i tanio. Ponadto, informuje klienta o ograniczeniach technologii druku i nie ma żadnych oporów, by dostarczyć klientowi wzory do pokazania przed rozpoczęciem realizacji.

Średnio raz w miesiącu zdarza nam się ratowanie skóry klientom, którzy nie chcieli skorzystać z naszych usług, bo uważali, że jest za drogo, po czym wracali do nas z całkowicie zawalonymi zamówieniami. Głównie chodzi o opóźnienia, dramatyczna jakość nadruków i gadżetów, brak informacji i pasmo nieporozumień – można było wszystkiego tego uniknąć, gdyby lepiej sprawdzić dostawcę. I na koniec po raz kolejny okazuje się, że wcale nie byliśmy tacy drodzy, tylko właściwie oszacowaliśmy przedmiot zamówienia.

Zapraszam Was do sprawdzenia naszej firmy w akcji. Będzie mi bardzo miło porozmawiać o realizacji gadżetów dla Waszej firmy. Napiszcie do mnie i obejrzyjcie naszą ofertę w promoshopie.

Na koniec tradycyjnie – zaproszenie do współpracy

Od 1998 roku pomagamy klientom wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem, gadżety promocyjne, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować równiez z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70-341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139

e-mail: info@promoshop.pl