Gadżety Reklamowe SKLEP

WEJŚCIE DO SKLEPU

Nasza firma powstała w roku 1998. Od samego początku zajmujemy się dostarczaniem gadżetów i upominków reklamowych z nadrukiem dla Klientów Korporacyjnych, Instytucji i Urzędów. Nasze zaangażowanie, upór i ambicja zyskały wielu sympatyków wśród Prezesów, Dyrektorów Marketingu, Pracowników Działów Marketingu i Zakupów. Większość z nich pracuje z nami do dziś, korzystając z dodatkowych obniżek i przywilejów wynikających z długoletniej współpracy.

Od 19 lat dostarczamy upominki reklamowe z nadrukiem…

Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem handlowym. Najważniejsi światowi producenci artykułów reklamowych to właśnie nas wybrali na autoryzowanego dystrybutora swoich marek, co oznacza dla Państwa szereg korzyści: gwarantujemy jakość, szybkie dostawy i cenniki fabryczne. Jeśli więc zamierzacie Państwo zaopatrzyć się w długopisy, koszulki, smycze, czapki, parasole, kubki i setki innych artykułów reklamowych z nadrukiem, kierujcie zapytania bezpośrednio do źródła, do firmy Butterfly. Do budowania wizerunku Państwa firmy proponujemy pewne i skuteczne rozwiązanie: efektowne prezenty w rozsądnych cenach.

Czego nie znajdziesz w sklepie internetowym …

Oferta, którą obejrzysz w naszym sklepie internetowym promoshop.pl obejmuje zaledwie ułamek naszego asortymentu. Zwykle są to skatalogowane i wyselekcjonowane produkty, które mamy w magazynie lub zamówimy szybko u dostawcy. Nie jest to jednak nasza pełna oferta. Ciężko byłoby w sklepie internetowym zaprezentować wszystkie nasze możliwości: produkcje indywidualne oraz rozwiązania poligraficzne i projektowe, które stanowią około połowy realizowanych przez nas zleceń. Jeśli więc dysponują Państwo budżetem powyżej 10 000 zł, warto zastanowić się nad autorskimi rozwiązaniami dotyczącymi artykułów reklamowych. Taki budżet już umożliwia zaprojektowanie i wyprodukowanie indywidualnych i dedykowanych artykułów reklamowych.

…znajdziesz w Salonie Upominków Reklamowych.

Zapraszamy do odwiedzin w naszym Salonie Upominków Reklamowych w Szczecinie, przy Alei Bohaterów Warszawy 98 (odcinek między Pocztową a Ściegiennego, niedaleko od Galerii Turzyn), by na żywo obejrzeć prezentowane produkty, zapoznać się z realizacjami i …dać się zainspirować.

Butterfly – promoshop.pl

Salon Upominków Reklamowych,  Aleja Bohaterów Warszawy 98 , 70-341 Szczecin (Turzyn) 

tel. 091 421 3677 
e-mail: info@promoshop.pl