Gadżety reklamowe mają się świetnie. Sprawdź, dlaczego warto kupić personalizowane krówki z logo Twojego biznesu – FaktyBytom

Źródło wycinka: Gadżety reklamowe mają się świetnie. Sprawdź, dlaczego warto kupić personalizowane krówki z logo Twojego biznesu – FaktyBytom

Gadżety reklamowe mają się świetnie. Sprawdź, dlaczego warto kupić personalizowane krówki z logo Twojego biznesu

Bytom Utworzono: 12 styczeń 2022

Wśród gadżetów firmowych znajdziemy różne przydatne drobiazgi: torby czy też koszulki reklamowe. Notesy i długopisy to już klasyka, wiele firm korzysta z nich na przykład podczas szkoleń czy eventów. Często jednak zapominamy o drobiazgach takich jak słodycze, np. cukierki. Jednym z najchętniej wybieranych słodkich firmowych gadżetów są krówki z nadrukiem.

Najlepsze krówki z logo firmy

Z bliskimi dzielimy się tym, co najlepsze. W interesach także warto kierować się tą zasadą, ponieważ dobre relacje biznesowe przekładają się na wymierne korzyści. Warto rozpocząć pierwsze rozmowy z nowym kontrahentem od słodkiego drobiazgu, którym poczęstujemy przyszłego klienta.
Cukierki krówki z nadrukiem można zamówić na stronie Cukrówki.pl, gdzie znajdziemy słodycze produkowane zgodnie z wieloletnimi tradycjami, co sprawia, że ich smak jest niepowtarzalny. Wystarczy wejść na tę stronę: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowki-reklamowe-z-logo/.
W serwisie znajdziemy personalizowane, słodkie mleczne krówki, których opakowanie może zostać obrandowane, czyli oznakowane naszym logotypem. Nadruk może zawierać logo, np. umieszczone na białym tle, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by cała jego powierzchnia została zadrukowana i znalazł się na niej także slogan reklamowy lub motto firmy.
Krówki z logo oferowane są w opakowaniach o różnej wadze, od małych jednokilogramowych, przez kilkukilogramowe, aż do dużych ważących nawet 100 kg zestawów. Największa paczka to około 7000 słodkich, mlecznych cukierków. Taka ilość krówek pozwoli obdarować wielu kontrahentów oraz klientów.

Pyszna krówka z nadrukiem ‒ słodki upominek firmowy

Coraz częściej na stoiskach podczas targów pojawiają się słodycze w opakowaniach przyozdobionych logotypem marki. Może to budzić zaskoczenie klientów, bo przecież krówki sprzedawane są w zwykłych papierkach.
Dzięki serwisom takim jak cukrowki.pl możliwe jest wykorzystanie pysznych mlecznych krówek jako narzędzia marketingowego, szczególnie jeśli na opakowaniu zamieścimy nie tylko logotyp, ale także nazwę profilu firmy w social mediach czy też e‑mail kontaktowy. Na opakowaniu może znaleźć się także kod QR prowadzący do specjalnej landing page z ofertą. Tutaj pomysłów jest naprawdę wiele.
Wszystko zależy tylko od naszej pomysłowości i planu kampanii reklamowej. Warto pamiętać, że czasami wystarczy po prostu sam logotyp, który pojawi się na cukierkach i przypomni o tym, skąd pochodzi słodka przekąska, aby zostać zapamiętanym przez klienta.

Zdrowe krówki z logo bez oleju palmowego

Najlepsze firmy działające w tym obszarze rynku produkują łakocie, które w swoim składzie zamiast oleju palmowego zawierają masło. Takie maślane krówki firmowe to jeszcze doskonalszy smak, któremu nie oprze się nikt. Takie krówki wybiorą marki oferujące produkty ekologiczne, promujące zdrowy tryb życia, które kładą szczególny nacisk na skład oferowanych produktów.
Takie krówki można spokojnie zaproponować klientom na różnego rodzaju targach związanych z żywnością, a także wykorzystać jako element paczki upominkowej. Wiadomo przecież, że słodkim krówkom robionym z dodatkiem masła będzie ciężko się oprzeć.
Bez wątpienia jest to tania, a jednocześnie atrakcyjna forma promowania własnej działalności gospodarczej. Warto zastanowić się też nad krówkami okolicznościowymi, na przykład z okazji jubileuszu naszej firmy. Można wtedy przyozdobić ich opakowania dedykowaną grafiką lub na przykład sloganem, jaki przyświeca naszej organizacji. Materiał partnera Zgłoś błąd