Strona główna Recenzje Prezenty Flowerbox i Giftbox - oryginalność i elegancja

Flowerbox i Giftbox – oryginalność i elegancja

Gdy czekoladki i alkohol odpadają, a klasyczny bukiet kwiatów wysłany pocztą kwiatową to według ciebie zbyt banalne rozwiązanie, to znak, że nadszedł czas, żeby zaprzyjaźnić się z flower boxami. Flowerboxy dla firm i flowerboxy dla klientów.

Piękny bukiet czerwonych róż w klasycznym opakowaniu o czarnej, matowej barwie. To zestaw, który nie tylko możesz wysłać jako klient do firmy, ale też box, który spokojnie jako przedstawiciel firmy możesz podarować w ramach podziękowania dla waszych kontrahentów i partnerów handlowych. To miły upominek, wyraz wdzięczności i pamięci; to znak, że wasza relacja handlowa może się dalej rozwijać, że dotychczasowa współpraca była owocna i że żywicie nadzieję na to, że kontakty między wami się utrzymają. Mnogość kolorów boxów pozwala komponować wspaniałe zestawy – możesz stworzyć box w waszych firmowych barwach lub dobrać kolory tak, że będą współgrały z identyfikacją wizualną obdarowanego.

Flowerboxy świetnie sprawdzają się na linii klient – firma. Klient, otrzymując taki podarunek, na pewno wyrobi sobie o firmie dobre zdanie, a kwiaty od teraz będą się mu kojarzyły z przedsiębiorstwem, od którego box otrzymał. Wysyłając taki prezent możecie być pewni, że nawiąże się między wami a klientem rodzaj specyficznej relacji, opartej na przekazie podprogowym i nieświadomym oddziaływaniu na emocje oraz wpływaniu na podświadomość. To dobre narzędzie marketingowe, które w nowoczesnych przedsiębiorstwach powinno być sukcesywnie wdrażane. Niezwykle istotnym elementem relacji klient – firma jest przecież utrzymanie klienta. To zadanie okazuje się często nawet trudniejsze od pozyskania go. Musimy bowiem zaoferować mu coś więcej niż tylko sam produkt, pokazać, że nam na nim zależy, że nie jest on dla nas tylko elementem naszego planu sprzedażowego, dzięki któremu będziemy mogli zrealizować założoną wysokość zbytu, ale że jest członkiem otoczenia firmy, członkiem istotnym i podmiotowym.

Flowerbox to na pewno rozwiązanie oryginalne, a co za tym idzie: zapadające w pamięć. Pierwszy flowerbox pamięta się długo. Postaraj się, żeby klient swój pierwszy box otrzymał właśnie od ciebie! Nie zmarnuj niepowtarzalnej, jedynej i wyjątkowej szansy na to, by w prosty sposób zakodować się w umyśle klienta. Daje to okazję ku temu, by twoja firma promowana była za pomocą marketingu szeptanego. A o zaletach tego rodzaju reklamy nie trzeba chyba nikomu mówić.

Flowerboxy podarunkowe.

Czy flowerboxy sprawdzają się tylko w kontaktach biznesowych? Oczywiście, że nie! Takie boxy pozwalają nam wyrazić naszą wdzięczność i pamięć o konkretnej osobie. Taki zestaw, stojący w kuchni, nie dość, że będzie stylową ozdobą, dodatkiem, który doda pomieszczeniu charakteru, to na pewno będzie obdarowanemu przypominał o nas. Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dzień Dziadka – okazji, by wręczyć najbliższym flowerbox jest co nie miara. A jest jeszcze Dzień Nauczyciela, są imieniny szefowej, ktoś odchodzi z pracy i wypada go pożegnać jakimś upominkiem. Flower box w każdym z tych przypadków sprawdzi się znakomicie!

Korzystamy z inspiracji, które dostarcza nam kwiaciarnia Zielona Moda Szczecin

W ofercie również: Hygge Box, Hyggebox, Hyggeboxy, Hygge Christmas, Flowerboxy, Giftboxy, Gift box, Flower box

Must Read

Sportowe bidony z nadrukiem

Sportowe bidony z nadrukiem stały się idealną formą reklamą. W związku z tym, iż wielu osobom...

Parasole reklamowe z nadrukiem logo firmy

Dobry gadżet reklamowy powinien być praktyczny, dobrze widoczny, a także wzbudzać pozytywne skojarzenia – takie wymagania...

Słodycze i cukierki reklamowe z nadrukiem logo

„Reklama dźwignią handlu” to stare i znane powiedzenie. W obecnych czasach dotyczy nie tylko handlu, ale...

Tanie prezenty świąteczne dla firm

Gadżety i upominki świąteczne dla klientów, kontrahentów, a także pracowników, to od dawna praktykowana tradycja. Dlaczego jednak...

Balony reklamowe z nadrukiem logo

Na rynku gadżetów reklamowych i promocyjnych dostępna jest naprawdę olbrzymia liczba najróżniejszych, niezwykle ciekawych i atrakcyjnych...