Filiżanki reklamowe z nadrukiem logo firmy

Każdy przyzna, że filiżanki reklamowe z nadrukiem logo i gorącą kawą w środku to dobry sposób, by zrobić wrażenie na klientach i kontrahentach, których gościmy w firmie. NIe zapominajmy także, że mogą one stać się limitowanym, eleganckim i stylowym pomysłem na prezent. Firmowe filiżanki z nadrukiem niosą zupełnie inne przesłanie niż standardowe, masowo rozdawane kubki reklamowe – są wykwintne i dodają prestiżu. A w firmie, gdy kontrahent poprosi o espresso lub cappucino, są wręcz nieodzowne.

Tak jak w przypadku kubka reklamowego, filiżanki z logo zaspokajają praktyczne potrzeby. Są użyteczne i czasem kruche – wiadomo, że to delikatny produkt, stąd często bywa potrzebne są nowe zestawy, ponieważ nietrudno je uszkodzić czy stracić. Filiżanki z nadrukiem to dobry pomysł, gdy nie chcemy się zanadto spoufalać lub chcemy szczególnie docenić klienta czy kontrahenta. Dodajmy, że wcale nie jest to gadżet zarezerwowany tylko dla producentów napojów, kawy, czy herbat.

Filiżanki reklamowe to też estetyczny gadżet, który cieszy oko. Możemy wybierać z klasycznych form, możemy zdecydować się na nowoczesny design, by w ten sposób nawiązać do charakteru firmy, której wizytówką mają być takie filiżanki. W przeciwieństwie do kubka – tu powinniśmy postawić na elegancję i dyskrecję, czyli delikatne znakowanie.

Obok designu musimy zwrócić też uwagę na przeznaczenie takich filiżanek. Wiele z nich będzie uniwersalnych, jednak – inwestując już w taki gadżet reklamowy, jak filiżanki z nadrukiem, powinniśmy rozdzielić te największe do herbaty czy cappuccino, drobniejsze do „małej czarnej”, a najmniejsze do espresso. Taki wachlarz różnych form dodatkowo pozwoli zaznaczyć, że znamy się na rzeczy. To zaś dodatkowo zapunktuje na rzecz wizerunku marki.

Poważny wizerunek.

Porcelanowe naczynia są prestiżowe, a filiżanki bardziej eleganckie niż kubki. Co osiągniemy, wręczając kontrahentowi filiżanki firmowe? Takie prezenty pozwolą zachować zdrowy dystans (jeśli taki jest nam w kontaktach potrzebny). Możemy go, oczywiście, kontrolować, wybierając dodatki do takiego upominku reklamowego: dodając coś słodkiego możemy skrócić dystans, wybierając w prezencie kawę, czy może zdobioną łyżeczkę – podniesiemy jeszcze wyżej wartość tego drobiazgu. Na pewno warto mieć w zanadrzu ładny zestaw filiżanek z logo reprezentowanej przez nas marki – nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie pora, by zrobić wrażenie na jakimś smakoszu kawy czy entuzjaście herbaty.

Jak widać, filiżanki reklamowe nie są wcale zarezerwowane dla producentów kawy i herbaty – firmowy zestaw może podkreślić solidność i zaznaczyć wysoką pozycję wśród klientów i kontrahentów.

Z uwagi na to, że codziennie wypijamy ogromne ilości kawy i herbaty w wielu odmianach, warto pamiętać, że odpowiednio używać powinniśmy różnych naczyń. Odpowiedni dobór szklanek, kubków i filiżanek poprawi walory smakowe i estetyczne serwowanego napoju. Warto też rozważyć zakup całego zestawu – serwisu do kawy z nadrukiem z ceramiki lub porcelany.

Jak wybrać filiżanki do kawy? 

Filiżanki do espresso – standardowa pojemność to 50ml – 80ml, najlepiej wykonane z grubej porcelany lub porcelitu, które dobrze utrzymują ciepło. Kształt powinien być zbliżony do V, tak by można nią było delkatnie zakręcić w dłoniach, by uwolnić więcej aromatu.

Filżanki do capuccino – mają zwykle pojemność 150ml – 180ml, kształt może być nieco bardzij półkolisty. Kształt filiżanek do cappucino powinien uniemożliwiać szybkie wystygnięcie kawy pod warstwą mlecznej piany – im grubsza izolacja tym dłuzej kawa zostaje gorąca. Ważny, by przed podaniem cappucino filiżanka została podgrzana.

Szklanki do latte i macchiato – przyjęło się, że latte podaje się w wąskich, grubych szklankach o pojemności 250ml – 300ml, ponieważ zaklasyfikowane są jako deserowa napoje kawowe, stąd estetyka cukierni. Szklanki sprawiają, że kawa stygnie szybciej, stąd taką kawę podaje się na krótkie, robocze spotkania.

Filiżanki jako wytworne i prestiżowe gadżety reklamowe w firmie. 

Gadżety reklamowe oferowane przez przedsiębiorstwa znane są większości z nas – jedni z nas osobiście mogli je sprawdzić. Rozdawane są one w firmach, prywatnych ośrodkach zdrowia i pozostałych miejscach, w których troskliwość o klienta ma olbrzymie znaczenie. Czy jednak takie akcesoria jak bezpłatne długopisy, powerbanki i notesy są najlepszym wyborem? Naturalnie, jeśli sytuacja finansowa firmy nie pozwala na nabycie lepszej jakości gadżetów to jest to naturalnie dobry wybór. Za to te firmy, które chciałyby postawić na trochę lepsze gadżety reklamowe mogą kupić chociażby filiżanki reklamowe. Oczywiście najlepiej, aby były stworzone w najlepszej jakości i z materiału, którym jest porcelana. Warto, aby oczywiście były to filiżanki z nadrukiem, w rezultacie znakomicie będą one spełniać swoją rolę, jaką jest reklama. Takie filiżanki z logo nie są jakimś specjalnie wielkim wydatkiem, nie są z drugiej strony tak tanie jak notesy bądź ołówki. Warto inwestować w tego rodzaju reklamę. Prezent taki doskonale sprawdzi się tam, gdzie konieczne będzie przygotowanie nieco bardziej szykownego prezentu promującego firmę.

Ozdobnie i funkcjonalnie.

Filiżanki z logo firmy to produkt ekskluzywny, który zawsze się sprawdzi, a co istotne da zamierzony skutek. Niemała rzecz, a jednak może przyczynić się do wybornego utrzymania kontaktu ze swoimi klientami. Toteż jeśli nadchodzą święta, eventy, bankiety czy też wystawy, to filiżanki z logo firmy zaprezentują się zawsze odpowiednio, a co najważniejsze będą mogły być sprezentowane wielu osobom. Nie ma nic lepszego niż reklama z ust do ust dzięki której o danej firmie może dowiedzieć się znacznie więcej osób, które także przyjdą po dane produkty czy też usługi.