Nadruki sitodruk Szczecin

Nadruki sitodruk Szczecin

Są to przede wszystkim kolorowe koszulki z chwytliwymi hasłami, które stały się niezwykle modne. Można to łatwo zauważyć latem patrząc na ubrania osób chodzących po mieście. Trzeba oczywiście uważnie na to co zakładamy, aby nie obrazić nikogo lub nie ubrać się niestosowanie. Na całe szczęście wśród wielu ubrań z nadrukami można wybrać coś właściwego. Ważna jest także jakość materiału i nadruku odzieży, którą kupujemy.

W końcu nikt nie lubi inwestować w rzeczy, które nie będą nadawać się do chodzenia po dwóch założeniach i jednym praniu. Dlatego też warto kupować koszulki zrobione profesjonalnie. Nadruki sitodruk Szczecin to najlepszy możliwy wybór. Obecnie jest to jedna z najbardziej sprawdzonych metod używana przez wielu producentów ubrań, którzy dbają o komfort noszenia swoich produktów oraz zwracają uwagę na wysoką jakość sprzedawanego towaru.

Nowoczesna metoda nadruku jest szczególnie chętnie stosowana w odzieży codziennej, ponieważ nadaje się do pokrycia odpowiednimi wzorami i grafikami dużych płaskich powierzchni. Nie omijając żadnego etapu przy procesie druku, można uzyskać sitodruk charakteryzujący się niezwykle dużą wytrzymałością. W konsekwencji otrzymujemy towar, który podczas częstego użytkowania i prania zachowuje się niemal idealnie i nie traci koloru oraz faktury. Ponadto można zyskać odzież za niską cenę, jeżeli jest ona zamawiana w większych nakładach. Chętnie korzystają z niej dobre sklepy, a nawet wielkie sieciówki handlowe.

A czym tak naprawdę jest sitodruk i w czym tkwi jego siła? Otóż jest to dość prosta technika przeciskania raklem środka kontrastowego. Rakl może być ręczny lub automatyczny, i jego zadaniem jest naniesienie farby przez wcześniej naświetlone matryce. Owe matryce nazywają się potocznie sitami, i stąd też nazwa całej metody wykonywania nadruków. Mocniej wchodząc w temat można wspomnieć o tym, że owe matryce są mocowane na karuzeli sitodrukowej, co ulepsza jeszcze bardziej jakość druku. Dzięki takiemu podejściu można uzyskać precyzyjne wzory, które są trwałe i nie powinny zmienić wyglądu nawet przy silnych zabrudzeniach oraz długotrwałym użytkowaniu. Ponadto można zaznaczyć, że druki są wykonywane w pełnej gamie kolorystycznej, dlatego nie ma kompletnie problemu z realizacją najbardziej oryginalnych pomysłów. Zresztą czym bardziej niepowtarzalne kolory oraz wzory tym lepiej wygląda koszulka lub czapka.

Latem znowu w sklepach będzie mnóstwo koszulek z wyszukanymi wzorami. Jedne będą nam się podobać bardziej, a inne niekoniecznie przypadną do gustu. Warto jednak pamiętać o tym, że czasami lepiej jest zainwestować w coś co będzie służyć nam na lata, a nie tylko na dwa tygodnie. Rzecz jasna, o ile nie jest to ubranie robocze, które z założenia ma zostać wyrzucone po wykonaniu pracy. Wtedy oczywiście lepiej kupić coś taniego i niekoniecznie modnego. Przykładowo do malowania ścian w mieszkaniu wystarczy zwykła koszulka z kilka złotych, a nie taka z wydrukiem sitowym. Taką koszulkę lepiej założyć na wyjście na miasto lub po prostu do chodzenia po swoim domu.

Poniżej przedstawiamy linki związane z nadrukami sitodrukami Szczecin


Zapraszamy do współpracy.

Od 1998 roku pomagamy wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem dla klientów, gadżety promocyjne dla firm, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70–341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139