Nadruk tampodruk Szczecin

Firmy zajmujące się marketingiem i reklamą korzystają często z usług poligraficznych. Współpraca z dobrą firmą poligraficzną to klucz do sukcesu. W mediach najważniejsze jest przekazywanie informacji. Dzięki różnym technikom poligraficznym jak na przykład tampodruk Szczecin można zawrzeć informację na różnych przedmiotach.

Tampodruk jest techniką poligraficzną, pozwalającą nanieść informację na wszelkie gadżety reklamowe a nawet przedmioty codziennego użytku. Można robić to na różnych nośnikach, wykonanych na przykład z plastiku, drewna, szkła czy metalu. Nadruki Szczecin gwarantują wysoką jakość wydruku w tej metodzie, pozwalającą na drukowanie szczegółów. Możliwy jest druk jedno lub wielokolorowy na przedmiotach takich jak: długopisy, zapalniczki, kubki, teczki, notesy, zeszyty, zegary, kalkulatory, etui, breloki, koszulki, kufle, kieliszki. Mogą to być również takie urządzania jak pendrive’y i tym podobne. Nadruk może zostać wykonany prawie na wszystkich przedmiotach. Możliwości są nieograniczone jeśli chodzi o opakowania kosmetyczne, spożywcze, obudowy różnych urządzeń. Po wcześniejszym ustaleniu można wykonać nadruki bez żadnego problemu.
Przedmioty, na których mają zostać wykonane nadruki mogą być dostarczone przez klienta lub zamówione. Nie jest żadnym problemem drukowanie na przedmiotach o skomplikowanych kształtach. Maksymalny format nadruku tą metodą to 60×80 mm.
Zamówienie tampodruku jest zawsze pewną metodą jeśli zależy nam na dobrej jakości gadżetach, które staną się naszą reklamą.
Jest wiele technik nadruku ale tampodruk jest najbardziej polecany przez firmy poligraficzne. Każde zlecenie nadruku przechodzi przez początkową fazę, która nazywa się opracowaniem graficznym. Pozwala to na uniknięcie niepożądanych błędów i niedociągnięć w grafice. Dobra firma poligraficzna zawsze służy pomocą przy doborze grafiki do zamówienia.
Upominki reklamowe muszą być zawsze dobrej jakości ponieważ trafiają do klientów i stają się wizytówką firmy. Jest to podstawa dobrego marketingu.

Nadruk tampodruk Szczecin

Nadruk tampodruk Szczecin na promoblog.pl

Ceny tampodruk i cennik nadruków na promoshop.pl

Tampodruk Szczecin na gadzety.szczecin.pl

 


Zapraszamy do współpracy.

Od 1998 roku pomagamy wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem dla klientów, gadżety promocyjne dla firm, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników. Wykonujemy nadruki, grawer i haft. Nie lubimy się chwalić, ale dostarczyliśmy gadżety firmowe dla kilkunastu tysięcy Klientów w całej Polsce i za granicą. Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Tobą.

Agencja Reklamowa Szczecin – Butterfly Gadżety Reklamowe

Aleja Bohaterów Warszawy 98 • 70–341 Szczecin • tel. 91 421 3677 • fax 91 883 5139