Strona główna Uncategorized Długopisy z nadrukiem logo firmy

Długopisy z nadrukiem logo firmy

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by zbudować dobry wizerunek swojej firmy. Niezwykle pomocne w tym są wszelkiego rodzaju gadżety, np. długopisy reklamowe. Mogą być wręczane przy okazji różnych eventów promujących działalność przedsiębiorstwa, konferencjach, szkoleniach lub jako gift dla klienta robiącego zakupy. Długopisy z logo firmy to dzisiaj nieodłączny dodatek każdej kampanii marketingowej. Ten drobny upominek wręczany jest przy niemal każdej okazji. W zależności od tego, jak ważnymi z punktu widzenia firmy kontrahentami są dane osoby, w prezencie można wręczać najprostsze długopisy reklamowe lub dobrej jakości, reprezentacyjne długopisy firmowe.

Na czym polega fenomen długopisów reklamowych?

Przede wszystkim na tym, że są one gadżetem, be z którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Długopisy z logo leżą m.in. na biurkach, ladach w punkcie obsługi klienta, szkolnych i akademickich pulpitach i domowych komodach. Spotkać je można niemal na każdym kroku. Długopisy firmowe są więc dobrym sposobem na zapoznanie otoczenia z przedsiębiorstwem.

Długopisy z logo to ciekawy pomysł na dobrą reklamę. Można je stworzyć w każdym wzorze i kolorze, dlatego też świetnie sprawdzają się jako reklama w wielu branżach. Jakie długopisy i gdzie warto zamówić? 

Długopisy z logo na wymiar

Firmy bardzo chętnie inwestują w tego typu gadżety reklamowe. Długopisy z logo można zamówić w prawie każdym kształcie, wzorze i kolorze. Firmy chętnie nanoszą na nie swoje dane adresowe, nazwę firmy lub motto. Idealnie stworzone pod charakter i klimat konkretnej firmy. 

Atrakcyjna cena

Taka reklama jest dużo bardziej opłacalna dla firmy niż inne jej formy. Dlatego tez chętnie inwestują w nią zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa oraz biura. Długopisy z logo firmy można już zamówić od 1 zł za sztukę. Dużym plusem jest możliwość odmówienia zamówienia o więcej sztuk na własne potrzeby. To idealne rozwiązanej dla tych, którzy potrzebują taki asortyment na rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Nadruki na długopisy, wykonane w wysokiej jakości i na wysokiej jakości materiałach mogą być idealną formą reklamy nawet dla tak poważnych firm, jak kancelarie prawnicze.

Reklama na długopisie nie musi kojarzyć się z kiczowatym wykonaniem i krzykliwymi kolorami, eleganckie pióro ze stonowanym napisem może być świetną wizytówką dla prestiżowych firm świadczących równie prestiżowe usługi. Pakiet jednokolorowych, dobrze prezentujących się długopisów z logiem naszej firmy, w eleganckim pudełku będzie wyglądał na biurku prawnika, czy lekarza dużo lepiej niż 50 plastikowych, byle jakich długopisów upchniętych w kubku niepasującym do reszty wystroju. Wielu klientów przywiązuje wagę do szczegółów i nawet tak prozaiczna rzecz jak długopis może ich bardzo skutecznie zachęcić lub zniechęcić do korzystania z usług naszej firmy. Jako przedstawiciel firmy operującej wielomilionowymi kontraktami raczej również powinniśmy postawić na porządne długopisy z logo. Podpisując codziennie dziesiątki dokumentów nie możemy sobie pozwolić na sytuacje, w której gorączkowo będziemy poszukiwać czegoś do pisania. W oczach klienta, który planuje nam powierzyć ogromne pieniądze powinniśmy wypadać jako osoba dobrze zorganizowana i przywiązująca wagę do detali – jak na przykład długopis z nadrukiem.

Stanowią idealną formę promocji. Długopisy z nadrukiem tanio zareklamują każdą firmę. Jak to możliwe? Stają się one nośnikiem marketingu zewnętrznego, promują daną markę poza miejscem zamieszkania potencjalnego odbiorcy.

Dowolny nadruk

Istnieje możliwość umieszczenia na długopisie dowolnego nadruku, a nawet motywu graficznego. Taki produkt staje się świetnym nośnikiem treści marketingowej. Przekaz reklamowy wysyłany jest wszędzie tam, gdzie pokaże się posiadacz długopisu.

Darmowe gadżety

Długopisy z nadrukiem idealnie sprawdzają się w roli darmowych upominków, które rozdawane są np. na konferencjach czy szkoleniach. Takie przedmioty mają praktyczne zastosowanie dlatego będą chętnie używane, tym samym stając się darmową reklamą.

Budowa wizerunku firmy

Długopisy z nadrukiem świetnie sprawdzają się także w firmie. Pracownicy biurowi posługujący się takimi produktami z logo firmy, którą reprezentują, integrują się z przedsiębiorstwem. Tego typu przedmioty budują poczucie tożsamości firmowej.

Nie masz pomysłu na stworzenie efektywnego gadżetu marketingowego? Pamiętaj o tym, że długopisy reklamowe sprawdzą się w każdej sytuacji. Umieszczając logo firmy na produkcie zareklamujesz się w wielu miejscach.

Ciekawy gadżet promocyjny

Długopisy reklamowe – to świetny upominek reklamowy, ponieważ jego cena nie jest zbyt wygórowana – każdy może sobie pozwolić na zainwestowanie pieniędzy w długopisy. Produkcja nie jest droga. Dodatkową zaletą jest to, że na rynku jest ogromny wybór długopisów – można znaleźć nie tylko niebieskie długopisy, ale również czarne. Warto zastosować taki gadżet reklamowy, ponieważ jest on bardzo funkcjonalny, a także przydatny w codziennym życiu. Wiele osób używa na co dzień długopisów. Gdy pojawi się tam logo firmy, z pewnością marka zyska więcej odbiorców. Długopisy reklamowe Gadżety firmowe z logo mają ogromną moc. Dlaczego? Ponieważ odbiorcy czują się wtedy naprawdę bardzo docenieni i ważni. Firma pokazuje im, że oni również się liczą. Długopisy reklamowe to artykuły, które zawsze można mieć przy sobie. Stosuje się je nie tylko w pracy lub na uczelni, ale również w domu oraz kawiarniach. Długopisy reklamowe są bardzo popularnym gadżetem, który jest stosowany w codziennym życiu.

Must Read

Sportowe bidony z nadrukiem

Sportowe bidony z nadrukiem stały się idealną formą reklamą. W związku z tym, iż wielu osobom takie bidony towarzyszą na co dzień,...

Parasole reklamowe z nadrukiem logo firmy

Dobry gadżet reklamowy powinien być praktyczny, dobrze widoczny, a także wzbudzać pozytywne skojarzenia – takie wymagania spełniają również parasole reklamowe z nadrukiem...

Słodycze i cukierki reklamowe z nadrukiem logo

„Reklama dźwignią handlu” to stare i znane powiedzenie. W obecnych czasach dotyczy nie tylko handlu, ale wszystkich gałęzi gospodarki. Może mieć różne...

Tanie prezenty świąteczne dla firm

Gadżety i upominki świąteczne dla klientów, kontrahentów, a także pracowników, to od dawna praktykowana tradycja. Dlaczego jednak tak się robi? Co powoduje,...

Balony reklamowe z nadrukiem logo

Na rynku gadżetów reklamowych i promocyjnych dostępna jest naprawdę olbrzymia liczba najróżniejszych, niezwykle ciekawych i atrakcyjnych rzeczy, które skutecznie potrafią przykuwać wzrok,...