Długopisy z nadrukiem logo firmy

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by zbudować dobry wizerunek swojej firmy. Niezwykle pomocne w tym są wszelkiego rodzaju gadżety, np. długopisy reklamowe. Mogą być wręczane przy okazji różnych eventów promujących działalność przedsiębiorstwa, konferencjach, szkoleniach lub jako gift dla klienta robiącego zakupy. Długopisy z logo firmy to dzisiaj nieodłączny dodatek każdej kampanii marketingowej. Ten drobny upominek wręczany jest przy niemal każdej okazji. W zależności od tego, jak ważnymi z punktu widzenia firmy kontrahentami są dane osoby, w prezencie można wręczać najprostsze długopisy reklamowe lub dobrej jakości, reprezentacyjne długopisy firmowe.

Na czym polega fenomen długopisów reklamowych?

Przede wszystkim na tym, że są one gadżetem, be z którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Długopisy z logo leżą m.in. na biurkach, ladach w punkcie obsługi klienta, szkolnych i akademickich pulpitach i domowych komodach. Spotkać je można niemal na każdym kroku. Długopisy firmowe są więc dobrym sposobem na zapoznanie otoczenia z przedsiębiorstwem.

Długopisy z logo to ciekawy pomysł na dobrą reklamę. Można je stworzyć w każdym wzorze i kolorze, dlatego też świetnie sprawdzają się jako reklama w wielu branżach. Jakie długopisy i gdzie warto zamówić? 

Długopisy z logo na wymiar.

Firmy bardzo chętnie inwestują w tego typu gadżety reklamowe. Długopisy z logo można zamówić w prawie każdym kształcie, wzorze i kolorze. Firmy chętnie nanoszą na nie swoje dane adresowe, nazwę firmy lub motto. Idealnie stworzone pod charakter i klimat konkretnej firmy. 

Atrakcyjna cena.

Taka reklama jest dużo bardziej opłacalna dla firmy niż inne jej formy. Dlatego tez chętnie inwestują w nią zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa oraz biura. Długopisy z logo firmy można już zamówić od 1 zł za sztukę. Dużym plusem jest możliwość zamówienia o więcej sztuk na własne potrzeby. To idealne rozwiązanej dla tych, którzy potrzebują taki asortyment na rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Dowolny nadruk.

Nadruki na długopisy, wykonane w wysokiej jakości i na wysokiej jakości materiałach mogą być idealną formą reklamy nawet dla tak poważnych firm, jak kancelarie prawnicze.

Reklama na długopisie nie musi kojarzyć się z kiczowatym wykonaniem i krzykliwymi kolorami, eleganckie pióro ze stonowanym napisem może być świetną wizytówką dla prestiżowych firm świadczących równie prestiżowe usługi. Pakiet jednokolorowych, dobrze prezentujących się długopisów z logiem naszej firmy, w eleganckim pudełku będzie wyglądał na biurku prawnika, czy lekarza dużo lepiej niż 50 plastikowych, byle jakich długopisów upchniętych w kubku niepasującym do reszty wystroju. Wielu klientów przywiązuje wagę do szczegółów i nawet tak prozaiczna rzecz jak długopis może ich bardzo skutecznie zachęcić lub zniechęcić do korzystania z usług naszej firmy. Jako przedstawiciel firmy operującej wielomilionowymi kontraktami raczej również powinniśmy postawić na porządne długopisy z logo. Podpisując codziennie dziesiątki dokumentów nie możemy sobie pozwolić na sytuacje, w której gorączkowo będziemy poszukiwać czegoś do pisania. W oczach klienta, który planuje nam powierzyć ogromne pieniądze powinniśmy wypadać jako osoba dobrze zorganizowana i przywiązująca wagę do detali – jak na przykład długopis z nadrukiem.

Stanowią idealną formę promocji. Długopisy z nadrukiem tanio zareklamują każdą firmę. Jak to możliwe? Stają się one nośnikiem marketingu zewnętrznego, promują daną markę poza miejscem zamieszkania potencjalnego odbiorcy.

Darmowe gadżety.

Długopisy z nadrukiem idealnie sprawdzają się w roli darmowych upominków, które rozdawane są np. na konferencjach czy szkoleniach. Takie przedmioty mają praktyczne zastosowanie dlatego będą chętnie używane, tym samym stając się darmową reklamą.

Budowa wizerunku firmy.

Długopisy z nadrukiem świetnie sprawdzają się także w firmie. Pracownicy biurowi posługujący się takimi produktami z logo firmy, którą reprezentują, integrują się z przedsiębiorstwem. Tego typu przedmioty budują poczucie tożsamości firmowej.

Nie masz pomysłu na stworzenie efektywnego gadżetu marketingowego? Pamiętaj o tym, że długopisy reklamowe sprawdzą się w każdej sytuacji. Umieszczając logo firmy na produkcie zareklamujesz się w wielu miejscach.