Długopisy firmowe, o których jeszcze nie widziałeś – Rybnik informacje

.\/Źródło wycinka: Długopisy firmowe, o których jeszcze nie widziałeś – Rybnik informacje

Długopisy firmowe, o których jeszcze nie widziałeś

  • Dodano: 2020-12-08 18:15     

https://rybnicki.com/thumb/dlugopisy-firmowe-o-ktorych-jeszcze-nie-widziales/818971/1200/1200/i/jpgKopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora zabronione.
O rodzajach długopisów firmowych dowiadujesz się dopiero wtedy, gdy zaczynasz przeglądać katalog gadżetów reklamowych. Zacznijmy od oczywistości, by powoli przejść do najbardziej zaskakujących modeli. Gwarantujemy, że nie o wszystkich wiedziałeś!
Nietuzinkowe długopisy z logo to nieraz humorystyczny element zaskoczenia. I nie chodzi tu bynajmniej o tradycyjne plastikowe długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem lub patetyczne, metalowe przybory. Mamy na myśli kompletnie zaskakujące modele: ekologiczny, w fantazyjnym kształcie, z ekstra dodatkami…
Firmowy plastic fantastic
Plastikowe długopisy reklamowe z logo to chyba najbardziej powszechna opcja, której cena nie powala na kolana. Wybór spośród modeli i niezliczonych kolorów jest tak szeroki, że nie sposób się nad nimi zanadto rozczulać. Po prostu: plastikowe długopisy z logo firmy to absolutny must-have!Psst, a pamiętasz jeszcze z czasów szkolnych plastikowe długopisy z kilkoma kolorami? One nigdy nie wyjdą z mody! Ręka w górę, kto nigdy nie próbował wcisnąć ich wszystkich jednocześnie!
Odrobina luksusu w długopisach z grawerem
Metalowe długopisy reklamowe z grawerem wybierz wtedy, gdy potrzebujesz czegoś profesjonalnego. Eleganckie długopisy reklamowe w metalowej tubie wręcz proszą się o sprezentowanie pracownikom lub klientom na specjalne okazje. Niekwestionowaną zaletą długopisów metalowych jest możliwość oznakowania ich szlachetną metodą – grawerem laserowym. Z pewnością zyskasz w oczach kontrahentów podczas spotkań biznesowych, których wyjątkowo wielu w tym niefortunnym okresie pandemii życzymy.
Długopisy firmowe eco-friendly
Wiedziałeś, że istnieją długopisy wykonane z papieru pochodzącego z makulatury, a nawet z kukurydzy? Zwolennicy troski o środowisko mają też do wyboru ekologiczne długopisy biodegradowalne, bambusowe, z kartonowym korpusem, drewniane i korkowe. Choć ekologia jest nam bliska, pełny wachlarz ekologicznych długopisów firmowych poznaliśmy dopiero na stronie sklepu z pomysłowymi gadżetami reklamowymi OpenGift – https://www.opengift.pl/dlugopisy-reklamowe/. Bycie przyjaznym dla środowiska jest obecnie normą nie tylko w branży reklamowej, więc twoja marka również nie mogłaby przegapić tego trendu.

Długopis z biodegradowalnego plastiku, kukurydzy i kartonu z recyklingu.
Uderz w stół, a odezwie się… lampka?
Tak, świecący długopis z kolorową lampką w kształcie żarówki włączy się po uderzeniu nim w stół. Spokojnie, żarówka jest gumowa! My już oczyma wyobraźni widzimy, jaka to musi być odstresowująca czynność, a ty? Ten model występuje w kilku kolorach, ale i dla wielbicieli klasyki coś się znajdzie: reklamowy czarny długopis z lampką podświetlającą wygrawerowane logo oraz długopis z latarką. To gadżet nie tylko dla medyków!

Antystresowy długopis-żarówkaDługopis antystresowy
Fidget spinner (w nieco innym kształcie niż znana nam trójramienna kręcąca się zabawka) został wynaleziony w 2014r. podczas nudnego spotkania biznesowego. Konstrukcja spinnera opiera się na łożyskach, które kręcą się i wprawiają w ruch ramiona zabawki. To udokumentowane naukowo: płynny ruch fidget spinnerów zmniejsza napięcie i rozluźnia. Pozbawiona stresu będzie też cena antystresowych długopisów ze spinnerem, która szokuje, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu – sprawdź sam.
Wszystko pod ręką, czyli długopisy reklamowe all-in-one
Z długopisem ze wskaźnikiem laserowym zapewne nieraz się spotkałeś na szkoleniach, ale czy trzymałeś już w ręce długopis z poziomicą i linijką? To jeszcze nie wszystko! Model jest jeszcze wyposażony w rysik i podwójny śrubokręt (gwiazdka i płaski). Spokojnieumieścisz na tym długopisie reklamowym własny nadruk i logo, a obsługa sklepu pomoże w prawidłowym przygotowaniu pliku pod znakowanie. Fanom rozwiązań all-in-one polecamy jeszcze reklamowe długopisy 2w1 z zakreślaczem. Kto nie lubi takich wielofunkcyjnych rozwiązań?

Poziomica, linijka i podwójny śrubokręt w długopisie
Długopisy firmowe nie muszą być nudne! Umieść na nich swoje logo i tekst, a zobaczysz, że te pozornie błahe przedmioty mogą wywrzeć niezatarte wrażenie w umysłach odbiorców.                                Źródło: Artykuł sponsorowany
Udostępnij:Zobacz więcej na temat: