Długopis z grawerem to podstawowy gadżet reklamowy dla firmy | Jaworznicki Portal Społecznościowy – jaw.pl | Jaworzno

Źródło wycinka: Długopis z grawerem to podstawowy gadżet reklamowy dla firmy | Jaworznicki Portal Społecznościowy – jaw.pl | Jaworzno

Długopis z grawerem to podstawowy gadżet reklamowy dla firmy

20 stycznia 2021
REKLAMA
REKLAMA

http://pralnia-foryou.pl/Oryginalne długopisy z własnym nadrukiem dostępne są w wielu różnych kształtach, kolorach i technologiach nadruku, dzięki czemu można je idealnie dopasować do każdej kampanii marketingowej. Według wielu specjalistów od reklamy, to właśnie długopisy z grawerem są najpopularniejszymi i najpraktyczniejszymi upominkami reklamowymi.
Oryginalne długopisy z własnym nadrukiem dostępne są w wielu różnych kształtach, kolorach i technologiach nadruku, dzięki czemu można je idealnie dopasować do każdej kampanii marketingowej. Według wielu specjalistów od reklamy, to właśnie długopisy z grawerem są najpopularniejszymi i najpraktyczniejszymi upominkami reklamowymi.

Długopisy z nadrukiem – właśnie na jaki nadruk postawić?

Producenci korzystają z wielu zaawansowanych technik znakowania gadżetów reklamowych. Każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu będzie można wybrać najlepsze rozwiązanie. Wybór konkretnej techniki nadruku zależy nie tylko od materiału, z którego wykonany jest długopis, ale również od wybranej treści nadruku. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście tampodruk. Jest to bardzo prosta metoda, która, w dużym skrócie mówiąc, polega po prostu na nanoszeniu tekstu albo grafiki za pomocą specjalnego stempla (tampona). Technika ta doskonale sprawdzi się przy powierzchniach nierównych, chropowatych i zakrzywionych, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem w przypadku nanoszenia nadruków na artykuły piśmiennicze. Przykłady reklamowych długopisów przeznaczonych do nadruku logo można zobaczyć na stronie businessgifts.pl

Praktyczny sitodruk i grawer

Długopisy z nadrukiem mogą być wykonane także metodą sitodruku, która z kolei polega na przenoszeniu specjalnej farby przez cienką siatkę. Największą wadą tej technologii jest to, że sprawdzi się wyłącznie w przypadku prostych wzorów. Dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na trwałe nadruki, zdecydowanie najlepszym wyborem są długopisy z grawerem. Metoda ta wykorzystywana jest przede wszystkim przy znakowaniu metalu i aluminium. Problemy mogą pojawić się także przy bardzo kolorowych grafikach. Nowością na rynku jest specjalny druk UV, dzięki któremu można przygotować naprawdę niesamowite długopisy reklamowe.

Dlaczego warto postawić na długopisy z logo?

Oryginalne długopisy z logo firmy są jedną z najpopularniejszych metod promowania swojej marki. Gadżety tego typu odznaczają się bardzo dużą skutecznością, a co najważniejsze, są subtelne i praktyczne. Kreatywne długopisy firmowe z logo w dzisiejszych czasach są coraz częściej wykorzystywane zamiast wizytówek i ulotek reklamowych. Można je rozdać potencjalnym klientom podczas konferencji, targów albo eventów branżowych. Bardzo wiele firm dodaje długopisy z własnym nadrukiem do zamówień internetowych albo zakupów w sklepie stacjonarnym. Miły i praktyczny prezent tworzy pozytywne relacje i, co najważniejsze, tworzy dobre skojarzenia z daną marką. Olbrzymia popularność długopisów reklamowych wynika także z bardzo atrakcyjnej ceny, dzięki czemu można je wręczyć wielu osobom.

Ekologiczne długopisy firmowe z logo

W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają ekologiczne gadżety reklamowe. Do wyboru są nie tylko drewniane, ale również długopisy papierowe z nadrukiem. Akcesoria piśmiennicze tego typu wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i są najlepszym wyborem dla osób zwracających uwagę na środowisko naturalne. Dużym atutem papierowych długopisów jest to, że występują w wielu wariantach kolorystycznych.