Dlaczego warto zainwestować w reklamę na eko torbach? | Gazeta Krakowska

Źródło wycinka: Dlaczego warto zainwestować w reklamę na eko torbach? | Gazeta Krakowska

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na eko torbach?

Materiał informacyjny F.H.U Ivedo Robert Kostuch 19 lutego

https://gazetakrakowska.pl/dlaczego-warto-zainwestowac-w-reklame-na-eko-torbach/ga/c11-15452050/zd/48083038Obecnie większość działań marketingowych opiera się na wersji cyfrowej, czy to reklama internetowa, radiowa lub telewizyjna. Popularne są także bannery i billboardy. Jednak wszystkie powyższe są krążącym w powietrzu przekazem, który jest nienamacalny. Ludzie zdążyli do niego przywyknąć i zaczęli ignorować ponieważ jest obecna niemal wszędzie.

http://www.freepik.com/Gadżety reklamowe wyróżnia ich namacalność
Jest coś wyjątkowego w otrzymywaniu fizycznego przedmiotu, którego można dotknąć, poczuć i faktycznie go użyć, a to znacznie przekracza wpływ reklamy telewizyjnej lub reklamy w wyszukiwarce.
Według badań ASI (Advertising Specialty Institute®) 85% konsumentów pamięta nazwę firmy która obdarowała ich gadżetem typu: torby bawełniane, koszulki itp.
71% uczestników targów pamięta nazwę firmy, która podarowała im produkt promocyjny, a 76% uczestników było pozytywnie nastawionych do tej firmy. Obdarowany klient czuje się wyróżniony, to mały akt podziękowania od firmy, powoduje mały wybuch endorfin w głowie i wywołuje pozytywne odczucia. To dzięki temu taka forma reklamy nadal działa i ma się całkiem dobrze i jest coraz bardziej doceniana.

http://www.freepik.com/Badania przeprowadzone przez ASI (Advertising Specialty Institute®) pokazują że ludzie trzymają podarowane gadżety przez 8 miesięcy
A następnie 63% osób poda ją dalej kiedy przestanie z nich korzystać, oznacza to że gadżet zyska nowe życie i podwoi swój zasięg. Tego reklama internetowa ani telewizyjna nie daje. Dodatkowo gadżet typu torby ekologiczne przydatne są każdego dnia, przecież każdy z nas codziennie nosi coś ze sobą np. zakupy, laptopa, dokumenty itp.

Powierzchnia reklamowa i użyteczność na co dzień – główne zalety torby z nadrukiem
Oprócz tego w ostatnim czasie bawełniane siatki są bardzo modne i chętnie noszone, zapewne ze względu na to że ekologia teraz jest trendy, a będzie jeszcze bardziej, zarówno przez wzgląd na świadomość zarówno obywateli, rządów i firm , ale także przez konieczność – zaśmiecanie plastikiem świata kiedyś się skończy, a początek jest teraz i leży w rękach każdego z nas. Dobrym przykładem na obranie kierunku ekologicznego podejścia jest wprowadzenie opłaty za plastikowe reklamówki, sprawia że jej ekologiczne odpowiedniki są teraz dużo bardziej opłacalnym wyborem.

Ekologiczne torby z nadrukiem to nie tylko reklama, to również pokazanie że firma jest odpowiedzialna wobec środowiska
Jest do ważne aby klient wiedział że liczy się nie tylko zysk, ale również wpływ przedsiębiorstwa na otaczający nas świat, w końcu wszyscy mamy tylko jedną Ziemię i musimy dbać o nią wspólnie.
Materiał powstał we współpracy z firmą IVEDO – producentem ekologicznych toreb reklamowych, w razie zainteresowania naszymi produktami zapraszamy na naszą stronę – ivedo.pl Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.