Artykuł sponsorowany: Eleganckie prezenty firmowe dla klientów

Źródło wycinka: Artykuł sponsorowany: Eleganckie prezenty firmowe dla klientów

Artykuł sponsorowany: Eleganckie prezenty firmowe dla klientów

Zdarzają się sytuacje, gdzie zależy nam na uhonorowaniu kontrahenta lub nawet kilku z listy współpracowników. Firmowy breloczek, notes i długopis to zawsze mile widziane gadżety, ale raczej na standardowe odwiedziny. Jeśli faktycznie chcemy komuś podziękować, odwdzięczyć się czy wręczyć prezent okazjonalny to potrzeba czegoś specjalnego. Świetnie w tej roli sprawdzą się czekoladki. Nie te ze sklepowej półki, a cukierniczy majstersztyk. Czy upominki firmowemogą być aż tak dobre? Oczywiście!
Słodkie prezenty dla firm
Zestaw ręcznie robionych pralinek zapakowany w pudełko opatrzonym logo naszej firmy robi wrażenie. Nie jest to błahostka, a słodycze z pewnością wywołają uśmiech radości, zwłaszcza podczas cukierniczej uczty. Słodycze to podarunki powszechnie akceptowane. Cieszą się dużą popularnością, bo nie są pretensjonalne jak alkohol lub kosztowne przedmioty. Zwykle osoba obdarowana traktuje upominek jako niezobowiązującą drobnostkę. Nie ma balastu i poczucia zobowiązania, które mogłoby wywołać drogie pióro lub zegarek. Dzięki temu czekoladowe podarunki dają dużo przyjemności i naturalną wdzięczność obdarowanej osoby.
Wytworne prezenty firmowe dla klientów
Zażyłe relacje lub okazja w znajomej firmie to dobry pretekst do kupna prezentu. Nie zawsze uświetnimy każdą imprezę, ale zawsze warto wykazać się gestem. Świetnie do tego zadania sprawdzą się czekoladki. W wersji wytwornej papierowe opakowanie zmienia się w drewnianą szkatułkę. Można ją opatrzyć logo firmy oraz grawerem np. z życzeniami lub podziękowaniami. Wewnątrz skrzyneczki znajduje się od kilku do kilkudziesięciu ręcznie robionych pralinek. Mistrzowie cukiernictwa zadbali o niepowtarzalność smaków i nietuzinkowy wygląd. Na próżno szukać dwóch identycznie wyglądających czekoladek. Pozwoli to osobie obdarowanej odbyć cukierniczą podróż po różnych zakątkach Ziemi. Wyjątkowe praliny z pewnością na długo zapadną w pamięć.
Prezenty dla firm, które lądują w koszu
Niektóre przedsiębiorstwa w ramach kampanii promocyjnej wymyślają oryginalne, ale nietrafione prezenty. Wśród nich można wymienić „zbieracze kurzu”, czyli przedmioty, które mają mieć funkcję ozdobną i do niczego więcej ich nie wykorzystamy. Można się spodziewać, że taki przedmiot szybko wyląduje w koszu i ulegnie zapomnieniu. Innym nietrafionym pomysłem są talizmany czy magiczne różdżki pomyślności. Jeśli nie prowadzimy cyrku, to powinniśmy z nich zrezygnować. W takim wypadku lepiej postawić na klasykę: notes, długopis czy breloczek. Chociaż wydaje się, że dużo lepsze będą czekoladki.
Prezenty firmowe dla klientów przybierają różne formy. Zdarzają się takie, o których lepiej nie wspominać, pospolite i te zapadające w pamięć. Jeśli chcemy podkreślić swoje autentyczne zainteresowanie klientem, to warto zdecydować się na czekoladową kompozycję. Jest to taktowny upominek, który podwójnie uszczęśliwi osobę obdarowaną. Raz podczas wręczania, a drugi raz podczas delektowania się słodkimi smakami z całego świata.
Artykuł sponsorowany.