5 sposobów na tanie gadżety reklamowe – Nowy Tomyśl Nowiny Lokalne

Źródło wycinka: 5 sposobów na tanie gadżety reklamowe – Nowy Tomyśl Nowiny Lokalne

5 sposobów na tanie gadżety reklamowe

Red. Nowy Tomyśl Nowiny Lokalne dn. 25 września 2021 |Polecane

Gadżety reklamowe mogą, lecz wcale nie muszą być drogie. Wręcz przeciwnie! Firmy na każdym kroku udowadniają, iż inwestycja w ich tańsze odpowiedniki potrafi być naprawdę owocna. Jak zatem wybrać gadżety reklamowe i czy istnieje sprawdzony sposób, by na nich zaoszczędzić? Zobaczcie sami!

Gadżety reklamowe – jakie powinny być?

Kubki z nadrukiem, filiżanki reklamowe… a może klasyczne smycze? To bez znaczenia! Istotne, aby wybrane upominki biznesowe nawiązywały do wartości, jakie stoją za waszą marką, tym samym mogły zostać z nią zidentyfikowane. Niekiedy umieszczenie logo w widocznym miejscu czy wybór odpowiedniej kolorystyki zrobi całą robotę, a wy w mgnieniu oka zauważycie pierwsze rezultaty… Decydując się na inwestycję w firmowe drobiazgi, dobrze zastanówcie się, czego tak naprawdę oczekujecie i jaka jest wasza grupa docelowa. Nietrafione, a zarazem niezbyt przemyślane gadżety reklamowe z logo z pewnością nie zdadzą egzaminu… i właśnie dlatego postanowiliśmy podzielić się z wami sposobami na tanie gadżety reklamowe. Oto one!

Wybierz najlepszą firmę

Wraz z nieustannie rosnącym zapotrzebowaniem na gadżety reklamowe zaczęły powstawać coraz to nowsze i lepsze firmy zajmujące się ich produkcją. Co to tak naprawdę oznacza? Nie powinniście mieć większych trudności w odnalezieniu najlepszej firmy. Niemniej warto zrobić wcześniej dokładny research i przeanalizować rynek. Co poniektóre firmy posiadają niemal identyczne rozwiązania w różnym przedziale cenowym. Pamiętajcie, żeby nie przepłacać. Wysoka cena nie zawsze idzie w parze z doskonałą jakością i odwrotnie. Wybierzcie firmę, która nie tylko oferuje oryginalne rozwiązania, a także świetne ceny i sezonowe promocje.
Zajrzyjcie na stronę producenta ceramiki reklamowej i stwórzcie razem wysokiej jakości kubki z nadrukiem, kufle z logo czy kubki Magic.

Szukaj okazji

Czy mamy tutaj prawdziwych łowców okazji? Jeżeli podjęliście już decyzję o inwestycji w upominki biznesowe z logo, nie zapomnijcie o poszukiwaniu promocji! Przynajmniej dwa razy w roku będziecie mogli liczyć na sezonowe promocje. Tym sposobem kupicie więcej za mniej, a wasze firma zacznie generować pierwsze zyski. Pamiętajcie też, iż co poniektóre firmy rozdają dodatkowe rabaty przy dużych zamówieniach lub za wykonanie przedpłaty.

Zrezygnuj z drogich rozwiązań

Skoro już mowa o sposobach na tanie gadżety reklamowe… nie moglibyśmy pominąć kluczowej kwestii. Co mamy na myśli? Realizacja zamówienia z wyprzedzeniem czy uzyskanie rabatu za spory nakład to oczywiście niejedyne rozwiązania, które pozwolą wam co nieco zaoszczędzić. Przede wszystkim zrezygnujcie z inwestycji w drogie gadżety reklamowe! Choć promocyjne ceny mogą być naprawdę kuszące, tym sposobem obciążycie firmowy budżet. Powerbanki czy pendrive’y z logo pozostawcie na moment, gdy wasza marka zacznie prężnie funkcjonować.

Łącz zamówienia

Czyli, jak zapłacić i nie przepłacić! Każdorazowa opłata za wysyłkę to coś, czego możemy skutecznie uniknąć. Jeżeli strategia marketingowa waszej marki została oparta właśnie na gadżetach reklamowych, dobrze przemyślcie wybierane zwykle rozwiązania. Zastanówcie się, jakich drobiazgów potrzebujecie i złóżcie jedno większe zamówienie. Wówczas unikniecie dodatkowych kosztów, a firmowe upominki będą czekały na nadchodzącą okazję!

Postaw na prostotę

Kto powiedział, że reklamowe drobiazgi muszą być ekstrawaganckie i urozmaicone? No właśnie! Nadmierny chaos i zbyt wiele szczegółów mogą nie zachęcić waszych odbiorców do skorzystania z usługi czy produktu… Niekiedy to właśnie jeden prosty nadruk pozwoli wam uzyskać niesamowity efekt i zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy!
Gadżety z logo to doskonały nośnik reklamy. Dopasowane do waszej marki przyczynią się do jej rozwoju, a wy szybko zauważycie ich niebagatelną moc!
Artykuł sponsorowany
0
Ocena artykułu