5 powodów, dla których warto zainwestować w kubki termiczne z logo – Radio Radom 87,7 FM – Moc Miasta

Źródło wycinka: 5 powodów, dla których warto zainwestować w kubki termiczne z logo – Radio Radom 87,7 FM – Moc Miasta

5 powodów, dla których warto zainwestować w kubki termiczne z logo

* PawełLut 11, 2021
90%
Radio Radom 87,7 | STREAM LiveKubki termiczne z logo to bardzo popularny pomysł na gadżet reklamowy. Takie produkty są niezwykle funkcjonalne i pozwalają na swobodne korzystanie nie tylko w pracy, lecz także poza nią. Obecnie kubki reklamowe przyjmują różnorodne formy, od prostych konstrukcji, aż po takie, które można przypiąć do roweru czy torby. Na rynku pojawia się również wiele designerskich modeli trafiających w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Kubki termiczne jako funkcjonalny gadżet reklamowy
Argumentem przemawiającym za kubkami termicznymi z logo jest fakt, że stanowią one niezwykle funkcjonalne rozwiązanie niezależnie od płci i wieku obdarowanej osoby. Takie produkty sprawdzają się doskonale zarówno w pracy, jak i w szkole czy nawet w domu – szczególnie w sytuacji, gdy zależy Ci na utrzymaniu wysokiej temperatury napoju przez dłuższy czas. Wiele kubków termicznych reklamowych ma również dodatkowe uchwyty i szczelnie zamykane ustniki ułatwiające korzystanie w podróży.
Kubki termiczne sprawdzają się niezależnie od działalności firmy
Kubki termiczne z nadrukiem są także wyjątkowo uniwersalne. Na taki gadżet reklamowy mogą pozwolić sobie zarówno właściciele korporacji, jak i mniejszych firm z dowolnych branż. Kubki termiczne z napisami sprawdzą się doskonale w przypadku przedsiębiorstw związanych z produkcją części do maszyn, kosmetyków, odzieży sportowej czy nawet samochodów. Jest to również świetny wybór w przypadku firm świadczących usługi różnego typu.
Szeroki wybór kubków termicznych z własną grafiką
Biały kubek termiczny ze stali nierdzewnej
Kubki termiczne z własną grafiką dostępne na rynku przyjmują różnorodne formy. Dużą popularnością cieszą się modele minimalistyczne, bez dodatkowych ozdobników, o bardzo prostym kształcie. Doskonałym wyborem jest stawianie na produkty utrzymane w uniwersalnych kolorach jak np. kubki termiczne z nadrukiem od OpenGift.pl. Takie kubki bez wątpienia trafią w gusta każdego klienta niezależnie od wieku, płci czy wykonywanego zawodu.
W sklepach znaleźć można zarówno klasyczne kubki termiczne reklamowe, jak i nieco bardziej designerskie wersje. Ciekawym rozwiązaniem są srebrne i złote modele z charakterystycznymi kształtami ustników, które prezentują się niezwykle elegancko na firmowym biurku. Zainwestowanie w podobne produkty bez wątpienia sprawi, że Twoi klienci poczują się docenieni.
Łatwy sposób na rozreklamowanie działalności firmy
Kubki termiczne pozwalają także na szybkie rozreklamowanie logo firmy w dowolnej przestrzeni. Takie produkty wymagają postawienia na biurku lub stole, dlatego są doskonale widoczne dla wszystkich osób znajdujących się w pomieszczeniu. Kubki termiczne nie zużywają się po kilku miesiącach, jak ma to miejsce w przypadku długopisów czy notesów, więc mogą pełnić swoją funkcję przez wiele lat, cały czas przypominając swojemu właścicielowi o istnieniu Twojego przedsiębiorstwa.
Kubki termiczne z logo jako doskonały pomysł w sezonie zimowym
Travel czarny kubek termiczny z zamknięciem mini
Kubki termiczne z nadrukiem sprawdzają się idealnie głównie w sezonie zimowym, kiedy to wiele osób pije ciepłe napoje. Takie produkty pozwalają na utrzymanie wysokiej temperatury kawy i herbaty oraz jej bezpieczne zamknięcie bez ryzyka rozlania na biurko. Z tego powodu stanowią idealne rozwiązanie dla pracowników umysłowych, którzy spędzają długie godziny przy komputerze. W sezonie letnim lepszym pomysłem jest jednak postawienie na produkty wykorzystywane w trakcie słonecznych, gorących dni.
Komentarze